دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-20351
تعداد بازدید: 36بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
<div class="subtitle">رئیس هیات مدیره پیشین مس کرمان ادعای 3 میلیاردی را که یکی از مربیان سرشناس لیگ برتری بارها مطرح کرده را یک بلوف بزرگ می داند.</div>
۳ سال قبل بود که مس کرمان در دوره گشتن به دنبال مربی بود، یکی از مربیان سرشناس لیگ برتر از پیشنهاد سرسام آور ۳ میلیارد تومانی یکی از تیم های شهرستانی به خود خبر داد. خبری که بعدها گفته شد از سوی این تیم شبه دولتی به او داده شده. آن زمان این خبر تکذیب نشد و در فوتبال ایران ماند اما حالا که دیگر تیم احمدی نژاد جایی در دولت ندارند ، رئیس هیات مدیره وقت باشگاه مس تازه تصمیم گرفته آن خبر را تکذیب کند.

عبدالرضا داوری که آن وقت ها کسی یادش نیست این پیشنهاد را خیلی جدی تکذیب کرده باشد ، حالا که بار دیگر خبر آن پیشنهاد چند باری رسانه ای شده است ، می گوید:«ما هیچ وقت چنین پیشنهادی ندادیم. ما همان سال رفتیم ابوالقاسمپور را برای تیم مان آوردیم با ۳۵۰ میلیون تومان. این آقای مربی سرشناس عادت داشت از این حرف ها بزند. من برای تان یکبار دیگر ماجرا را تعریف می کنم. او به دفتر ما در تهران آمد تا آقای سعد محمدی ، رئیس وقت کارخانه مس را ببیند ، با هم نشستیم یک چای خوردیم و اصلا فضای مان بحث کاری نبود ، اما وقتی از آن اتاق بیرون رفت ادعای دروغی داشت درباره پیشنهاد ۳میلیاردی برای مربیگری. این کذب محض است. وقتی تو همه حرف هایت همین طور باشد ، معلوم است که بعد از چند سال در این شرایط قرار می گیری آقای مربی.»

البته داوری این ادعا را تکذیب می کند ، اما او کمی دیر اینچنین صریح این پیشنهاد را تکذیب می کند ، بعد از آنکه مربی سرشناس علیه دولت قبلی موضع گرفت و از دادن مجوزهای خاص به بعضی ستاره ها انتقاد کرد. هرچند خود آن مربی هم در دولت قبلی ، هیچ گاه از آن شرایط انتقاد نکرد و تا دید شرایط کشور عوض شده ، یادش افتاد  وقت انتقاد کردن است!

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین