کد خبر: DT-42459
تعداد بازدید: 44بازدید
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر:
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: قرارگاه مبارزه با سرقت در مرکز استان بوشهر تشکیل‌ شده و در شهرستان‌ها نیز تشکیل می‌شود.

علیرضا رزمی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی شهرستان دیر اظهار داشت: با وجود دستگاه‌های امنیتی در استان و شهرستان‌ها و دستگاه قضایی مقتدر، مجرمان فراری متخلف حذف‌ شده یا قدرت قداره‌کشی ندارند.

رزمی ضمن تقدیر از تلاش‌های داریوش مردانی فرمانده سابق انتظامی دیر با بیان اینکه خدمت بی‌منت به مردم به‌عنوان ولی‌نعمتان ما یکی از مهم‌ترین اهداف نیروی انتظامی است، اظهار داشت: مبارزه با سرقت، مواد مخدر و ایجاد امنیت اخلاقی از اولویت‌های مهم نیروی انتظامی استان بوشهر است.

وی، خاطرنشان کرد: شهرستان دیّر ۳٫۸  درصد جرائم استان را به خود اختصاص داده است که نشانه وضعیت خوب امنیتی این شهرستان است.

رزمی، با بیان اینکه قرارگاه مبارزه با سرقت در مرکز استان بوشهر تشکیل‌ شده و در شهرستان‌ها نیز تشکیل می‌شود، خاطرنشان کرد: استان بوشهر از حیث کشف جرائم در کشور رتبه نخست و در پیشگیری و برخورد با جرائم جزء چهار استان برتر کشور است.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر کاهش تصادفات و تلفات ناشی از تصادف را یکی دیگر از برنامه‌های نیروی انتظامی استان برشمرد و افزود: در سال گذشته شاهد کاهش هفت درصدی تصادفات بوده‌ایم اما در یک ماه گذشته با افزایش ۱۱ درصدی تلفات در حوزه شهری و بین‌شهری مواجه شدیم.

رزمی، مبارزه با مواد مخدر را از دیگر اولویت‌های نیروی انتظامی برشمرد و خاطرنشان کرد: برخورد با توزیع‌کنندگان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادین در دستور کار قرار دارد.

رزمی نیروی انتظامی را بازوی مسئولان و خدمتگزار مردم برشمرد و با تأکید بر اینکه برای ایجاد امنیت و آرامش همگان نیروی انتظامی را یاری کنند، اظهار داشت: بیش از ۹۵ درصد جرائم فضای مجازی کشف می‌شود اما فضای مجازی تهدیدی جدی برای فرهنگ غنی اسلامی است و همچون ویروس در بسیاری از خانه‌های ما رسوخ کرده و موجب رکود علمی جامعه شده است.

انتهای پیام/۲۲۵۵/ی

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین