کد خبر: DT-40110
تعداد بازدید: 57بازدید
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴
استاندار بوشهر در پیامی با قدردانی از حضور حماسی مردم استان در انتخابات 7 اسفند این حماسه را برگ زرین دیگری در تاریخ پرشکوه افتخارات مردم این استان دانست.
به گزارش دلیران تنگستان، دکتر مصطفی سالاری در پیامی از مشارکت حماسه آفرین مردم استان بوشهر در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و این حماسه را نشان از هوشمندی مردم دانست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، متن این پیام بدین شرح است:

شکر ایزد را که بار دیگر شاهد خلق حماسه ای افتخارآفرین از سوی مردم شریف استان بوشهر بودیم.

حضور شورانگیز و آرای هوشمندانه مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در انتخابات هفتم اسفند ماه، نمایشی از وحدت و همدلی و نشانه تدبیر و زمان شناسی مردمی بود که دگر بار برگ زرینی در کارنامه پرافتخار و انتخاب آگاهانه این خطه حماسه و اعتدال به یادگار گذاشتند و نشان دادند که با اقتدار در مسیر انقلاب سرافراز ایران اسلامی گام بر می دارند و با اعمال حق تعیین سرنوشت خویش، در تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی همچنان مصمم و ثابت قدم هستند.

اینجانب ضمن سپاس از حضور گسترده مردم استان بوشهر در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، که برآمده از حق مشارکت مردم در اداره جامعه است، امید دارم که نتیجه برآمده از این انتخابات باعث توسعه روزافزون استان بوشهر شده و فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی میهن اسلامی را رقم زند.

از خداوند سبحان، توفیق همگان را در پاسداری از ارزش های نظام مقذس جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت کشور و تعالی جامعه مسئلت می دارم.

مصطفی سالاری
استاندار بوشهر

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین