کد خبر: DT-23889
تعداد بازدید: 81بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴
این شوهر بی رحم که اهل " تورف کسل دورست " است پس کشتن همسر 25 ساله اش او را در یک لحاف پیچیده و به دریاچه انداخت .

آقای ” دومینک ایسوم ” ۲۸ ساله به جرم قتل همسرش خانم ” سامانتا هندرسون ” دستگیر و در دادگاه محاکمه شد .

براساس گزارش پلیس این شوهر که نسبت به روابط همسرش با دوستانش در شبکه اجتماعی حسادت می کرد همیشه با یکدیگر مشکل داشته و بر اثر کنترل کردن های یکدیگر باهم درگیر می شدند به طوری که در آخرین مورد در تاریخ ۲۱ ژانویه پس از دعوا و کشمکش ” ایسوم ” به طور وحشیانه به ” سامانتا ” حمله ور شد و براثر ضربات پتک وارد به سر قربانی باعث مرگ او شد .

این شوهر بی رحم که اهل ” تورف کسل دورست ” است پس کشتن همسر ۲۵ ساله اش او را در یک لحاف پیچیده و به دریاچه انداخت .

به گفته پلیس؛ جسد غرق شده ” سامانتا ” که مادر ۴ فرزند یک تا ۶ ساله بود در حالی که در یک لحاف پیجیده شده بود، در دریاچه پیدا شد و همچنین موبایل قربانی که قبلا باطری آن در آورده شده بود در آب پیدا شد .

آقای ” ایسوم ” دردادگاهی که برگزار شد گفت : من قصد کشتن او را نداشتم و قتل او یک حادثه بود و این در حالی است که ۱۶ ساعت پس از ناپدید کردن او به پلیس گزارش نداد تا اینکه یکی از دوستان سامانتا به پلیس گزارش گم شدن دوستش را داد.

همچنین در گزارش دوست قربانی که می گوید برای دیدن ” سامانتا ” به خانه او رفته بود در همان زمانی که ” سامانتا ” ناپدید شده بود و دید که ” ایسوم ” در حال تمیز کردن اثار جرم از کف اتاق است و وقتی از او پرسید در جواب گفت : که سگ اینجا را کثیف کرده است .

” ایسوم” در دادگاه به اتهام قتل همسرش به ۱۷ سال زندانی محکوم شد .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین