کد خبر: DT-38909
تعداد بازدید: 23بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
دو دوست تبهکار که اقدام به سرقت از شهروندان در بازار تهران می‌کردند، توسط ماموران کلاتتری مولوی شناسایی و دستگیر شدند.

در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر اینکه تعدادی سارق با توجه به شلوغی بازار از مشتریان بازار شوش و بلور فرشان دزدی می‌کنند؛ پرونده ای در این رابطه تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار کلانتری ۱۱۶ مولوی قرار گرفت.

تحقیقات ماموران ادامه یافت تا اینکه عوامل تجسس کلانتری رد پای راکب و سرنشین جوان یک دستگاه موتورسیکلت که اقدام به سرقت از شهروندان می‌کردند را شناسایی کردند.

عوامل کلانتری به صورت نامحسوس در اطراف میدان شوش در کمین متهمان نشستند و طرح دستگیری موبایل قاپ‌ها را و کیف قاپ‌ها به اجرا در‌آوردند.

سرانجام راکب و ترک نشین توسط ماموران رویت شدند و در یک اقدام ضربتی  یکی از متهمان دستگیر شد؛ متهم دیگر نیز حین فرار از دست پلیس ، وارد خانه یکی از اهالی شد که ماموران بلافاصله وارد پشت بام اهالی شوش شدند و متهم نیز که خود را در محاصره پلیس دید، تسلیم شد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ ای سرکلانتری هفتم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: دو متهم در کلانتری به سرقت اموال قیمتی شهروندان در بازار شوش اعتراف کردند و ماموران طی استعلام از پلیس آگاهی و سازمان زندان‌های بین الملل فهمیدند یکی از متهمان در خصوص قاچاق مشروبات الکلی در زندان به سر می‌برده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین