سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 24
کد خبر: DT-27336
تعداد بازدید: 137بازدید
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
<div class="subtitle">همانطور که مي دانيد، يکي دو سالي است که شورو شوق عکس هاي سلفي خيلي باب شده است، که برای راحتی کار از وسایلی مثل مونوپاد استفاده می شود.</div>

اگر شما هم از آن دسته افراد هستيد که خيلي به اين مدل عکاسي از خود علاقه داريد، بايد خبر جالبي برايتان باشد که وسيله اي مانند مونوپاد که يک سر آن قاشق است، توسط شرکتي که غلات صبحانه را توليد مي کند به نام Cinnamon Toast Crunch، ساخته شده، که شما مي توانيد با استفاده از آن، حين غذا خوردن هم از خود عکس بگيريد و در صفحات اجتماعي خود قرار دهيد.

اين وسيله مونوپاد مانند تا ۳۰ اينچ (۷۶.۲ سانتي متر)، افزايش طول خواهد داشت، يک سر آن يک قاشق وجود دارد، و در سر ديگر آن مي توان گوشي يا دوربين قرار داد، همانطور که انتظار مي رود يک ريموت کنترل هم براي براي گرفتن عکس تعبيه شده است.
اين وسيله مي تواند يک روش منحصر به فرد براي علاقه مندان به ضبط لحظات صبحانه باشد. در هر صورت اگرچه بيشتر جنبه سرگرمي و فان دارد، ولي نشان مي دهد که تا چه حد مردم درگير اين رفتارها شده اند، بسياري از ما حتي نمي توانيم بيش از ۵ دقيقه بدون گرفتن عکس بمانيم.
قاشق مخصوص سلفی هم آمد + تصاویر
با موجي که در صفحات اجتماعي و تحولات رفتاري مردم جامعه رخ داده است، شايد خيلي هم ضروري باشد که در طول جويدن غذا از خود عکس بگيرند. گفتني است که اين وسيله به صورت رايگان در اختيار افراد قرار مي گيرد.
منبع:صبحانه
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین