سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 21
کد خبر: DT-23214
تعداد بازدید: 134بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۴
<span id="desc">فرمانده انتظامی استان بوشهر می گوید: فردی که با شلیک چندین گلوله راننده خودرو پرایدی را در جاده روستای هلپه ای بخش سعدآباد دشتستان به قتل رسانده بود شناسایی و دستگیر شد. </span>

پلیس قاتل فراری که با شلیک چندین گلوله راننده خودرو پرایدی را در جاده روستای هلپه ای بخش سعدآباد دشتستان به قتل رسانده بود شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش «خلیج فارس»  سردار حیدر عباس زاده در این باره گفت : شامگاه ۲۳تیرماه پلیس از وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل در جاده روستای هلپه ای مطلع و بلافاصله عوامل پلیس آگاهی و کلانتری سعدآباد به محل حادثه اعزام و مشخص شد افراد ناشناس فردی به هویت “محمدهادی سلیمی فرد” را با شلیک چندین گلوله در خودره اش به قتل رسانده و متواری شده اند.

وی افزود: با برسی های فنی واطلاعاتی کارآگاهان پلیس جنایی و تحقیقات میدانی ۲۴ساعت پس از حادثه هویت قاتل ۲۵ ساله که پس از حادثه متواری شده بود شناسایی شد.

این مقام ارشد پلیس خاطرنشان کرد: با ادامه تحقیقات و پیگیری های پلیسی مخفیگاه قاتل در شهرستان شیراز شناسایی و با اعزام کارآگاهان پلیس قاتل کمتر از ۷۲ساعت پس از قتل در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر شد.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر با انتقال قاتل به پلیس آگاهی دشتستان در تحقیقات اولیه به قتل انتسابی اعتراف و گفت با همدستی برادرش به مقتول شلیک و اسلحه را نیز در نخلستان های اطراف روستا مخفی کرده است.

وی تصریح کرد: با دستگیری همدست قاتل اسلحه کلاش بکار رفته در قتل به همراه ۴ فشنگ جنگی کشف شد.

گفتنی است متهمین علت قتل را مسایل شخصی و خصوصی عنوان کرده اند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین