دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-19369
تعداد بازدید: 66بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">بازیکن بوشهری تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: فوتبال استان بوشهر در سراشیبی قرار گرفته و تیم های ایرانجوان و شاهین بوشهر که از تیم های بنام این استان هستند متاسفانه این روزها با برخی بی تدبیری های صورت گرفته حال و روز خوبی را ندارند.</p>

مسعود نظرزاده روز دوشنبه درگفت وگو ایرنا افزود: متاسفانه با این روندی که این تیم ها دارند به روزی خواهیم رسید که دیگر هواداران این تیم ها نسبت به سرگذشت تیم های خودشان بی تفاوت شوند.

وی یادآورشد:با وجود به پایان رسیدن مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور هنوز ۷۰ درصد مبلغ قراردادم را از تیم فوتبال پدیده مشهد طلب دارم.

نظر زاده اضافه کرد:در تیم پدیده فصل خوبی را پشت سرگذاشتم ولی مشکلات مالی این تیم در طول فصل بازکنان را با مشکل مالی مواجه کرد.

وی در ارتباط با وضعیت قراردادش با این تیم یادآورشد: قرارداد دو ساله ای که با تیم فوتبال پدیده داشتم به پایان رسیده است.

نظرزاده با اشاره به اینکه چند پیشنهاد غیررسمی از برخی تیم ها داشته، اضافه کرد:باتوجه به سابقه همکاری خوب دو سال با کادر مدیریتی و هواداران تیم پدیده ، حاضرم با حل مشکلات مالی و تایید کادرفنی تیم در فصل آینده مسابقات، ادامه فوتبالم را در این تیم دنبال کنم.

نظرزاده یادآورشد: حضور تیم فوتبال پدیده برای شرکت در مسابقات فصل آتی لیگ برتر به دلیل برخی مشکلات در هاله ای از ابهام قرار دارد.

وی در ارتباط با دعوت مهدی طارمی بازیکن بوشهری پرسپولیس به تیم ملی نیز گفت: در مقطعی با مهدی طارمی در شاهین بوشهر هم بازی بوده ام و به توانایی های بالقوه این بازیکن ایمان راسخ دارم.

نظرزاده افزود: مهدی طارمی که امروز به یکی از پدیده های فوتبال کشور نام گرفته بزرگ شده خانواده ای فوتبالی، متشخص و خوشنام است.

وی ادامه داد: مهدی طارمی با استعداد فراوانی که دارد می تواند روز به روز به موفقیت هایی که کسب کرده بیفزاید و مایه فخر مردم استان بوشهر شود.

این بازیکن بوشهری در ارتباط با میزان طلبش از تیم شاهین بوشهر نیز بیان کرد: از سال های حضورم در شاهین بوشهر ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال از این تیم طلب دارم.

وی با بیان اینکه چک های باشگاه شاهین بوشهر هنوز وصول نشده، بیان کرد: در زمان حضورم در شاهین بوشهر چک هایی به نام یکی از مسوولان وقت بوشهر که در آن زمان همه کاره تیم بود دریافت کردم ولی با گذشت مدت زمانی این چک ها را از ما تحویل گرفتند و به جای آن به ما چک باشگاه شاهین دادند.

بازیکن تیم فوتبال لیگ برتری پدیده مشهد گفت: برخی از بازیکنان با تحویل ندادن چک های شخصی فرد یادشده موفق به دریافت بدهی خود شدند.

وی افزود: من نیز همانند برخی از بازیکنان می توانستم چک های شخصی آن مسوول را نزد خود نگه داشته و طلب خود را دریافت کنم ولی با اعتمادی که نسبت به مسوولان سابق تیم داشتم چک شخصی وی را به آنها تحویل دادم.

نظرزاده افزود:باگذشت چندین سال هنوز چک هایی که به نام باشگاه شاهین به ما داده شده نقد نشده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین