کد خبر: DT-21243
تعداد بازدید: 49بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: در سطح استان ۳۵ مدرسه فوتبال فعال است که ۱۷ مدرسه فوتبال مربوط به شهرستان بوشهر است.</span>

محمد نجفی ظهر چهارشنبه در نشست مدیران اجرایی و فنی مدارس فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی برای توسعه فوتبال بوشهر در ابعاد مختلف صورت گرفته است و تلاش داریم تا از همه ظرفیت‌ها در این زمینه استفاده کنیم.

وی خواستار توجه همه مسئولان استان بوشهر به موضوع فوتبال شد و ادامه داد: فوتبال در استان بوشهر علاقمندان بسیار زیادی دارد و از نمایندگان در مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که بیشتر به موضوع ورزش توجه کنند.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر توسعه فوتبال پایه در استان بوشهر را به عنوان یکی از اولویت‌های مهم عنوان کرد و افزود: در سطح استان ۳۵ مدرسه فوتبال فعال است که ۱۷ مدرسه فوتبال مربوط به شهرستان بوشهر است و تلاش داریم تا زمینه توسعه کیفی و کمی مدارس فوتبال استان را فراهم سازیم.

وی با تاکید بر اینکه توجه به فوتبال پایه مهمترین راه حل برون‌رفت از مشکلات ورزش بوشهر است، اضافه کرد: استاندار بوشهر در حمایت از ورزش و فوتبال استان گام‌های خوبی را برداشته است و امیدواریم شاهد رفع مشکلات تیم‌های فوتبال استان باشیم.

نجفی از رفع مسائل و مشكلات تیم‌های ایرانجوان خورموج، كارگر بنه گز و پرسپولیس گناوه خبر داد و افزود: تلاش شده تا این تیم‌ها فعالیت خود را با قدرت ادامه دهند و نمایندگان شایسته‌ای برای فوتبال استان بوشهر در سطح کشور باشند.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر ادامه داد: مقدمات اجرای طرح آسیا ویژن در استان نیز انجام شده است و امیدواریم با همکاری مسئولان استانی، اعتبارات اجرای این طرح تخصیص یابد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین