کد خبر: DT-20267
تعداد بازدید: 45بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۵۰ کانون فرهنگی در سطح استان وجود دارد که در بخش‌های مختلف فعالیت می‌کند.</span>

حمیده ماحوزی عصر یکشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی اظهار داشت: اداره کل فرهنگ ارشاد مسئولیت زیادی در حوزه فرهنگ دارد که نیاز است برنامه‌ریزی خوبی در این حوزه صورت گیرد.

وی افزود: رویکرد ما در انتخاب مدیران شهرستان‌ها این است که نیروهای بومی آن شهرستان و از نیروهای وزارت ارشاد باشد که آشنایی زیادی با کارهای فرهنگی دارند.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: حمید زارعی سرپرست جدید فرهنگ و ارشاد خود از هنرمندان این شهرستان است که آشنایی خوبی با بخش هنری دارد.

ماحوزی تصریح کرد: شهرستان دشتی یکی از مناطقی است که دارای مردمی فرهیخته و هنر دوست بوده و مناطقی که مردم خواهان توسعه فرهنگ هستند توجه بیشتری به آنها می شود.

وی ادامه داد: هر چند برنامه‌های ارشاد گاهی حساسیت‌برانگیز است ولی به صراحت اعلام می کنیم که ما وظایف خودمان را در جایگاه قانونی انجام می‌دهیم و به این موضوع توجه داریم.

تجهیز و توسعه کانون‌های مساجد استان بوشهر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در سال گذشته برنامه‌های خوبی در روستاها و بخش‌های استان شروع کردیم که یکی از این برنامه‌ها رسیدگی به کانون‌های مساجد است.

ماحوزی با اشاره به اینکه مسجد محل اجتماع و بررسی مسائل دینی است، بیان کرد: در سال جاری تجهیز و توسعه کانون‌های مساجد استان بوشهر در دستور کار است.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان بوشهر ادامه داد: در حال حاضر ۳۵۰ کانون فرهنگی در سطح استان وجود دارد که در بخش‌های مختلف فعالیت می‌کند.

در پایان حمید زارعی به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی معرفی و با اهدای هدایایی از خدمات صدرالله اسماعیلی تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین