دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-36343
تعداد بازدید: 41بازدید
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴
فرمانده انتظامی شهرستان "فسا" استان فارس ، از شناسایی عامل جرم سایبری ارسال تصاویر و فیلم شخصی افراد در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی شیبانیان در این خصوص توضیح داد: خانمی ۴۲ ساله ساکن یکی از روستاهای شهرستان “فسا” در دفتر پلیس “فتا” حاضر و اعلام كرد؛ اخیرا متوجه شده دختر ۱۴ ساله اش تا دیر وقت در شبکه های اجتماعی فعال است.

وی اظهار كرد: این شهروند با نگرانی در باره رفتارهای مشکوک از جانب دختر اول راهنمایی اش صحبت می كرد، از جمله رفتارهایی از قبیل آنلاین بودن در شبکه های اجتماعی تا نیمه های شب، استفاده ی بیش از حد از تلفن همراه و…  .

فرمانده انتظامی شهرستان “فسا” گفت: این خانم پس از بررسی موضوع، متوجه ارتباط دخترش با شخصی ناشناس در فضای مجازی می شود و با طرح شکایت،‌خواستار پیگیری موضوع می شود و درخواست کمک برای پیدا کردن متهم می كند.

سرهنگ “شیبانیان” گفت: در بررسی های انجام شده مشخص شد دختر نوجوان، مدتی است با شخصی ناشناس رابطه ی دوستانه برقرار کرده و با جلب اعتماد تعدادی از عکس های خصوصی اش را برای این وی از طریق شبکه اجتماعی “واتس اپ” ارسال کرده است.

وی اظهار كرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی متهم که یك پسر ۱۷ ساله بود شناسایی، دستگیر و گوشی های تلفن همراه وی توقیف و عكس های این دختر نوجوان از گوشی تلفن همراه وی استخراج شد.

فرمانده انتظامی شهرستان “فسا” در این خصوص هشدار داد ارسال تصاویر و عکس های شخصی کاربران در شبکه های اجتماعی خطرات زیادی را متوجه ایشان خواهد كرد و همواره از این منظر در خطر انتشار تصاویر و اطلاعات شخصی قرار خواهند داشت.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین