کد خبر: DT-21806
تعداد بازدید: 47بازدید
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مدیر حوزه‌های علمیه کشور و نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان گفت: خون شهدا و فرهنگ شهادت بهترین پشتوانه برای دفاع از حقوق و منافع ملی است.</span>

، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری یکشنبه‌شب در آئین گرامیداشت شهدای هفت تیر در روستای بحیری شهرستان دشتی با بیان اینکه امنیت و آسایش و آرامش امروز خود را مدیون خون شهدا هستیم، اظهار داشت: زنده‌نگه داشتن نام و یاد شهدا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باعث حفظ ارزش‌های نظام می‌شود.

وی به نقش بسیار مهم برگزاری یادواره‌های شهدا در زنده‌نگه داشتن یاد شهدا اشاره کرد و ادامه داد: عشق به شهدان  بزرگترین پشتوانه حرکت نظام و تیم مذاکره کننده هسته‌ای در برابر دشمنان برای دفاع از حقوق مسلم و منافع ملی کشور است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور اضافه کرد: دشمنان هیچ‌گاه جنگ خود با ما را پایان نخواهند داد و به روش‌های مختلفی از جمله محاصره و تحریم اقتصادی و تهدید به بازرسی و بازجویی از دانمشندان در این مسیر حرکت می‌کند که فرهنگ شهادت ما در مقابل این فشارها مصون نگه می‌دارد.

آیت‌الله حسینی بوشهری افزود: خانواده شهدا نیز الگوی مردم هستند و توصیه ما این است که همچون گذشته تمام حرکات شما حرکت در مسیر ولایت‌مداری و ادامه دادن راه شهدا باشد.

وی ادامه داد: دشمنان در روز هفتم تیر بسیاری از مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله شهید بهشتی، نمایندگان مجلس، اعضای شورای عالی قضایی و وزیران دولت را ترور کردند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان گفت: دشمن فکر می‌کرد که با این ترور می‌تواند ضربه نهایی را به این نظام بزند ولی مردم ایران محکم ایستادند و تا صبح پیکر شهید بهشتی را تشییع کردند.

وی به تسلط شهید بهشتی به چهار زبان مختلف اشاره کرد و بیان داشت: شهید بهشتی تئوریسن انقلاب اسلامی بود و دارای بینش بالای سیاسی، دینی و علمی بود و از معماران دستگاه قضایی ایران بود که نقش مهمی در شکل‌گیری اداره کشور داشت.

آیت‌الله حسینی بوشهری با اشاره به شهادت دو تن از نمایندگان استان بوشهر به نام‌های شهید عباس حیدری و شهید سید میر بهزاد شهریاری در حادثه هفم تیر، گفت: این حادثه چهره منافقین را برای مردم رو کرد و آنها از بین مردم رانده شدند و به بیگانگان پناه بردند.

شهید سید میر بهزاد شهریاری در روستای بحیری شهرستان دشتی متولد شد و این مراسم نیز به همین منظور در این روستا برگزار شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین