کد خبر: DT-28253
تعداد بازدید: 150بازدید
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران با دارا بودن تجهیزات فوق پیشرفته، در زمینه دفاع و جنگ الکترونیک از ظرفیت بالایی برخوردار است.</p>

سردارعلی رزمجو روزچهارشنبه درهمایش روزجهانی دریانوردی افزود: نیروی دریایی سپاه با نیروی انسانی مجهز به سلاح ایمان و تجهیزات نظامی مدرن درآمادگی کامل بسر می برد.
وی با اشاره به اینکه با دارا بودن وسایل و تجهیزات مورد نیاز در استان بوشهر از ظرفیت بالایی در زمینه جنگ الکترونیک برخوردار هستیم ادامه داد: با ظرفیت های موجود آمادگی لازم برای انجام هر نوع ماموریت را داریم و با این آمادگی هیچ قدرتی تحت هیچ شرایطی به خود اجازه اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داد.
رزمجو اضافه کرد: ایران با اقتدار بی نظیری که پس از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بدست آورده به لنگرگاه امنیت در منطقه تبدیل شده است.
وی تاکید کرد: با آمادگی و توان دفاعی بالا تلاش برای بهبود رفاه و آسایش مردم در سواحل خلیج فارس را بجد دنبال می کنیم.
رزمجو اظهارکرد: سامانه های موشکی با بردهای متفاوت، سامانه های پهپاد شناسایی، رادارهای با قدرت شناسایی بیش از ۱۰۰ مایل تنها گوشه ای از توانمندیهای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه است.
وی در بخش دیگری ازسخنان گفت: روزانه۷ تا ۱۰ هزار نفر از محل تمرین برای شبیه سازی عملیات های نظامی شهدای خلیج فارس در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران بازدید می کنند.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه افزود: پیش بینی می شود در روز برگزاری این عملیات ( ۱۵ و۱۶ مهرماه جاری ) بیش از ۳۰ هزار نفر از آن بازدید کنند.
وی یادآور شد: با تدابیر پیش بینی شده خانواده های شهدای خلیج فارس از استان بوشهر به تهران اعزام می شوند تا عملیات شبیه سازی نبرد شهیدان خود را از نزدیک مشاهده کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین