کد خبر: DT-40149
تعداد بازدید: 51بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
فرماندار جم گفت: انتخابات هفتم اسنفد در این شهرستان با صحت و سلامت کامل برگزار شد و تمامی نامزدها، صحت انتخابات را در این حوزه پذیرفتند.

فتح الله نوروزی روز یکشنبه در آئین معارفه معاون عمرانی و برنامه ریزی شهرستان جم افزود: حضور پرشور مردم این شهرستان در پای صندوق های رای بیانگر بینش رفیع آنان برای مشارکت در تعیین سرنوشت خود و کشور است.

وی یادآورشد: مردم و دست اندرکاران انتخابات با زحمت و تلاش خود انتخابات را پیروز مندانه به پایان رساندند.

نوروزی با بیان اینکه انتخابات به پایان رسیده است گفت: اکنون نوبت به این رسیده است که بقیه کارها با همدلی، وحدت و همزبانی انجام گیرد و قدم در راه خواسته های مردم گذاشته شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: تا پیش از این بیشتر کارهای عمرانی و برنامه ریزی شهرستان جم به عهده معاون امنیتی و سیاسی فرماندار بود که این باعث مشکل و وقت گیر بودن فعالیت های این حوزه شده بود.

نوروزی گفت: امید است با معارفه معاون عمرانی و برنامه ریزی شهرستان جم و تکمیل ترکیب چهار نفره فرماندار، معاون سیاسی امنیتی و معاون عمرانی و برنامه ریزی و بخشداران گام های مثبتی در جهت توسعه و آبادانی این شهرستان برداشته شود.

در این آئین سید محمود موسوی طی حکمی از سوی مصطفی سالاری استاندار بوشهر به عنوان نخستین معاون عمرانی و برنامه ریزی شهرستان جم منصوب شد.

منبع: ایرنا

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین