کد خبر: DT-53514
تعداد بازدید: 346بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵
عادل دهدشتی فرماندار تنگستان در جلسه با هیاتهای ورزشی شهرستان که معاونین فرماندار شهرستان و مسئولین ورزشی تنگستان در دو بخش مرکزی و دلوار حضور داشتند اظهارداشت :نگاه مدیریت عالی استان به مسئله ورزش به ویژه در حوزه توسعه زیر ساختهای ورزشی نگاه ویژه ای می باشدو با توجه به آمار موجود به صورت روشن می توان بیان کرد .

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از بیرمی؛عادل دهدشتی فرماندار تنگستان در جلسه با هیاتهای ورزشی شهرستان که معاونین فرماندار شهرستان و مسئولین ورزشی تنگستان در دو بخش مرکزی و دلوار حضور داشتند اظهارداشت :نگاه مدیریت عالی استان به مسئله ورزش به ویژه در حوزه توسعه زیر ساختهای ورزشی نگاه ویژه ای می باشدو با توجه به آمار موجود به صورت روشن می توان بیان کرد .
به گزارش پایگاه خبری بیرمی فرماندار تنگستان تصریح کرد : تا قبل از شکل گیری دولت تدبیر و امید سرانه زیر ساخت های ورزشی در سطح استان قریب به ۵۰سانتی مترمربع بود ولی اکنون به استانداردهای روز ملی در زیر ساخت ها رسیده است .این مقام عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد:یکی از طرحهای خوبی که در استان توسط استاندار محترم بوشهر دنبال شد بحث زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال بود که در آن کنار توسعه زیرساخت ها برای توسعه ورزشی های دیگرمنجمله والیبال اقداماتی صورت گرفته که انشاء الله با سفری که وزیر ومحترم ورزش و جوانان به استان خواهند داشت استارت احداث زمین های والیبال نیز در استان زده شود .
وی افزود:درحوزه ورزش های همگانی وزیرساختهای ورزشی که نیاز است دولت باتوجه به انتظار و توقع عمومی که می باشد حضورپیدا کند طبیعاٌ با یک برنامه ریزی خوب و منسجم و دقیقی در سطح استان پیشتاز می باشیم .
دهدشتی افزود:توسعه زیرساخت های به جای خود ارزشمند دارای اولویت وبا دستور کار می باشد اما نگاه ما این است درسطح شهرستان درحوزه ورزش قهرمانی نیز حضور داشته باشیم و بتوانیم در این زمینه برنامه ریزی وسرمایه گذاری لازم نمائیم .
فرماندارتنگستان ادامه داد: بعضی از هیاتهای ورزش باید به سمت و سوی بروند که بتوانند قهرمانی پروری و الگو سازی نمایند که خود یک افتخار برای جامعه شهرستان خواهد بود
این مقام عالی دولت درشهرستان تبیین کرد:هزینه های که دولت می تواند درحوزه ورزش هزینه نماید ازمحل اعتبارات تملک دارایی سرمایه است که فراینده آن مشخص است ودرکمیته برنامه ریزی موردتصویب وتخصیص قرارمی گیرد که اختصاصا باید درحوزه زیر ساخت های ورزشی هزینه شود.
وی بیان داشت:ازمحل اعتبارات سال جاری ۵ سالن ورزشی در روستاهای محمد عامری ، عامری ، جائینک ، رستمی وعالی حسینی جهت تکمیل آنها در سطح شهرستان در دستور کار قرار گرفته است که انشاء الله در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مورد بهره برداری قرار گیرد .دهدشتی ادامه داد:درسال جاری اعتباری بالغ بر۱میلیاردو ۸۰۰میلیون تومان در کمیته برنامه ریزی شهرستان به حوزه ورزش و جوانان اختصاص داده شده است
فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه ۲۹ چمن مصنوعی مینی فوتبال در شهرستان افتتاح و مورده بهر برداری قرار گرفت گفت:۹زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سطح شهرستان در سال جاری داریم و۸ زمین دیگر نیز بصورت تجمیعی در روستاهای شهرستان در آینده احداث خواهد
این مقام عالی دولت در شهرستان افزود:برای تجهیزوتعمیراستادیوم ورزشی دلواراعتباریبالغ بر۱۰۰میلیون تومان اختصاص داده شده است همچنین ۱۵۰میلیون تومان نیزبرای بازسازی چمن استادیوم ورزشی اهرم اختصاص داده شده است .
وی ازهیات های ورزشی شهرستان خواستند تا نسبت به تشکیل شورای مشورتی برای ورزش شهرستان تنگستان اقدام نمایند بتوانند تصمیم گیریهای ورزشی در این شورا مطرح و تصویب گردد.

دهدشتی ادامه داد:هیات های ورزشی به سمت سوی خلاقیت هایی برودند که نیاز به هزینه زیادی هم ندارد مانند کوهپیمایی با توجه به طبیعت موجود دراین فصل تا ایام پایانی سال می توان جشنوارها و تورنمنت هایی در این شهرستان با سازکارهایی که وجود دارد برگزار کرد.
فرماندار تنگستان اظهارداشت : باتوجه به ظرفیت خوبی که در بخش دلوار می باشد جهت برگزاری مسابقات ورزشی ساحلی از این ظرفیت باید استفاده گردد .

img_0370-copy img_0371-copy img_0372-copy img_0374-copy img_0375-copy img_0378-copy img_0383-copy img_0384-copy img_0385-copy img_0390-copy img_0394-copy img_0395-copy img_0396-copy img_0397-copy

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین