کد خبر: DT-55017
تعداد بازدید: 99بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
فرماندار تنگستان درمراسم سال‌روز ورود حضرت امام خمینی (ره) در آغازین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با تبریک این ایام در دبیرستان سمیه شهراهرم اظهار داشت: اگر به انقلاب اسلامی بعنوان یک گفتمان نگاه کنیم؛ دارای مولفه‌های متفاوتی است که این مولفه‌ها مد نظر و مورد توجه معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) بوده است.

دلیران تنگستان، فرماندار تنگستان درمراسم سال‌روز ورود حضرت امام خمینی (ره) در آغازین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با تبریک این ایام در دبیرستان سمیه شهراهرم اظهار داشت: اگر به انقلاب اسلامی بعنوان یک گفتمان نگاه کنیم؛ دارای مولفه‌های متفاوتی است که این مولفه‌ها مد نظر و مورد توجه معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) بوده است.
عادل دهدشتی خاطرنشان کرد: گفتمان انقلاب اسلامی دارای مولفه‌های متعددی است که از حیث جمهوریت نظام و اسلامی بودن این نظام مقدس می‌باشد.
این مقام عالی دولت درشهرستان افزود: فریاد آزادی، جمهوری، عدالت‌خواهی ملت بزرگ ایران بعد از طی یک دوره توام با استبداد، استعمار و نفوذ استکبار دریک مقطعی ازتاریخ این کشور؛ با اراده مردم و ملت بر این موضوع استوار شد که سرنوشت خود را با رهبری حضرت امام خمینی (ره) رقم برنند.
وی افزود: مولفه‌هایی که برای نظام مقدس اسلامی و برای انقلاب شکوهمند اسلامی متصوربوده‌، هستیم و خواهیم بود؛ حاوی نکات ارزشمندی است که اگر تعادل بین این بخش‌های مختلف و مولفه‌هایی که بیان شد از حیث جمهوریت، آزادی، نظام‌خواهی، عدالت‌خواهی و نظام درآن حفظ شود و اگر در همه این موضوعات که مدنظر بوده، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی و فضا و محيط مناسب فراهم شود، یقین بدانید که انقلاب اسلامی بر دل تمامی ملت‌های جهان نفوذ و موردپذیرش و طبع  قرار خواهد گرفت و تا زمانی‌که از این خطوط عبورنکنیم، ایده‌آل‌ها و موضوعاتی که در سال ٥٧ مدنظر مردم بوده و تاكنون نيز ادامه داشته، محقق خواهد گرديد.
دهدشتی خاطرنشان کرد: دردوران متعدد ایران اسلامی، ایام پیروزی انقلاب اسلامی، دوران جنگ تحمیلی و ادوار مختلفی که تا به امروز شاهد و ناظرآن می‌باشیم، همواره مردم با ایثارگری، فداکاری، شهادت‌طلبی، کوشش و همراهی، همکاری و همدلی با مسوولان به دنبال تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند؛ یقینا دولت تدبیرامید هم با همین نگاه و معیار در ادامه همین راه تحت فرامین مقام معظم رهبری و سیاست‌گذاری‌هایی که درحوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاست خارجی و موضوعات دیگر دنبال می‌کند، به دنبال اعتلای بیش از پیش کشور عزیزمان می‌باشد.
فرماندار تنگستان بیان داشت: درموضوعات مختلف تمام تلاش و کوشش و دغدغه دولت، خدمت‌رسانی بیشتر برای آحاد مردم می‌باشد.
این مقام عالی دولت درشهرستان گفت: درحوزه توجه به موضوعات مذهبي و ديني همواره این دولت مورد تائید و قبول مراجع عظام تقلید بوده و بیشترین ارتباط با روحانیون در سطح کشور را این دولت داشته است.
وی افزود: درحوزه مسائل مختلف مبتنی بر قشرهای مختلف اجتماعی از قبیل فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران و هنرمندان سعی شده فضا به گونه‌ای فراهم شود که همین این اقشار بتوانند در یک بستر توام با امنیت؛ حرف، نگاه و اهداف خود به جامعه منتقل نمایند.
دهدشتی بیان داشت: امروز در عرصه بین‌المللی نیز با سیاست‌گذاری‌هایی که درعرصه سیاست خارجی و دیپلماسی این کشور صورت گرفته با حفظ اقتدار و صلابت که برگرفته از حضور پررنگ و پر رونق نیروهای مسلح در ارتش دلاور، سپاه دلیر و در مجموعه انتظامی کوشا به گونه‌ای شرایط فراهم شده که امروز با اقتدار می‌توانیم به پشتوانه این حضور با صلابت و امنیتی در عرصه بین‌المللی، حرفمان را در موضوعات سیاست خارجی و دیپلماسی به منصه ظهور برسانیم.
فرماندار تنگستان ادامه داد: نگاه دولت تدبیر و امید صلح و سازش، تعامل، مذاکره و ارتباط با دنیای پیرامون با حفظ اقتدار، ارزشها و جایگاه ایران اسلامی می‌باشد. امروز به برکت این سیاست‌ها توانسته‌ایم اجماع ناروای بین‌المللی که علیه این کشور به سردمداری امریکا صورت گرفته بود را بشکنیم و وارد تعامل، مذاکره شده و شرایط مطلوبتري را برای کشورفراهم کنیم.
وی افزود: درسطح شهرستان با وحدت و همدلی که بین اعضای شورای تامین و اداری شهرستان برقرار است، شرایط برای خدمت‌گذاری بیشتر مهیا بوده که نمونه‌ای از آن در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با برگزاری برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و همچنین افتتاح پروژه‌های عمرانی به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین