کد خبر: DT-45776
تعداد بازدید: 418بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۵
مهندس ترکزاده فرماندار تنگستان در حاشیه نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان: از محل اعتبارات ارزش‌افزوده و سازمان شهرداری‌های کشور در سال ۹۴ بیش از ۲میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان، در سال۹۳ نیز از محل اعتبارات ارزش‌افزوده، سازمان شهرداری‌های کشور، تملک دارایی و سرمایه‌ای و ۲ درصد نفت ۵ میلیارد و ۱۳۰میلیون تومان در اختیار شهرداری اهرم قرار گرفته که مجموعاً اعتبارات این دو سال بیش از ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.

فرماندار تنگستان در حاشیه نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی دو سال گذشته بیش از ۱۲ مدرسه از مجموعه ۷۵ مدرسه تخریبی بازسازی و نوسازی و در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است.

وی گفت: در راستای طرح امید اجتماعی مبنی بر تجهیز مدارس به سیستم خنک‌کننده صد دستگاه کولری گازی تا مهر ماه سال جاری در اختیار مدارس شهرستان قرار می‌گیرد.

ترک‌زاده ادامه داد: یکی از پروژه‌های مهم و در سطح شهر اهرم حذف کانال‎های انتقال آب به‌صورت روباز است که با احداث شیوه جدید مکانیزه انتظار می‌رود طی ماه‌های آینده عملیات اجرایی این پروژه آغاز شود.

فرماندار تنگستان با اشاره به اجرای ۹ پروژه شهری در شهر دلوار افزود: برای اجرای ۹ پروژه شهری شهرداری دلوار شامل پروژه‌های پیاده‌روسازی معابر، اجرای فاز دوم پارک ساحلی، میدان ورودی، ادامه دیوار حفاظتی دره تیمورآباد، زیرسازی، آسفالت کوچه‌های و معابر، تعریض و بهسازی جاده ساحلی، زمین چمن مصنوعی شهر دلوار، احداث خیابان شهید محمدعلی دلواری، ساماندهی بلوار شهید رئیس‌علی دلواری و ساماندهی بلوار امام رضا(ع) دلوار اعتباری بالغ‌بر ۱۷ میلیارد ریال اختصاص داد شده است.

وی افزود: از محل اعتبارات ارزش‌افزوده و سازمان شهرداری‌های کشور در سال ۹۴ بیش از ۲میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان، در سال۹۳ نیز از محل اعتبارات ارزش‌افزوده، سازمان شهرداری‌های کشور، تملک دارایی و سرمایه‌ای و ۲ درصد نفت ۵ میلیارد و ۱۳۰میلیون تومان در اختیار شهرداری اهرم قرار گرفته که مجموعاً اعتبارات این دو سال بیش از ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.

ترک‌زاده به اعتبارات بخش ورزش و جوانان اشاره کرد و افزود: اعتبارات بخش ورزش و جوانان شهرستان در سال ۹۴ بیش از یک میلیارد و ۲۳۶ میلیون تومان بوده و بیش از ۹۰ درصد آن تخصیص‌یافته است.

فرماندار تنگستان بیان داشت: انتظار داریم دستگاه‌های اجرایی برای به سرانجام رساندن پروژه‌هایی که مصوبه شده برای افتتاح در هفته دولت سال جاری تلاش‌های لازم را داشته باشند.

وی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا پروژه‌های نیمه‌تمام و پیشنهادی خود را به معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ارسال کنند.

ترک‌زاده افزود: در اعتبارات سال جاری اولویت با پروژه‌های نیمه‌تمام در شهرستان تنگستان است.

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین