کد خبر: DT-55409
تعداد بازدید: 426بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
عادل دهدشتی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تنگستان اظهار داشت: با توجه به اخطاریه سازمان هواشناسی و ستاد بحران استان بوشهر مبنی به ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه به استان بوشهر، پیش بینی شده که بارش های خوبی در سطح شهرستان تنگستان انجام شود.وی با اشاره به این‌که در مواقع بحران، اصل اولیه و مهم هماهنگی بین اعضاء ستاد است، تصریح کرد: اگرنتوانیم هماهنگی، همراهی خوب و برنامه‌ریزی منظمی داشته باشیم مابقی موضوعات حتی درصورت تهمیدات لازم، تجهیزات و امکانات کافی نمی‌توانیم به درستی از آن استفاده کنیم.

عادل دهدشتی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تنگستان اظهار داشت: با توجه به اخطاریه سازمان هواشناسی و ستاد بحران استان بوشهر مبنی به ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه به استان بوشهر، پیش بینی شده که بارش های خوبی در سطح شهرستان تنگستان انجام شود.

وی با اشاره به این‌که در مواقع بحران، اصل اولیه و مهم هماهنگی بین اعضاء ستاد است، تصریح کرد: اگرنتوانیم هماهنگی، همراهی خوب و برنامه‌ریزی منظمی داشته باشیم مابقی موضوعات حتی درصورت تهمیدات لازم، تجهیزات و امکانات کافی نمی‌توانیم به درستی از آن استفاده کنیم.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: بر اساس پیش‌بینی و اخطاریه‌هایی که از وضعیت بارندگی‌ها در چند روز آینده صادر شده و احتمال دارد از حیث امکانات ارتباطی و مخابراتی دچار مشکل شویم، ضروری است شرکت مخابرات آمادگی لازم داشته باشد و به هیچ عنوان تلفن همراه اعضای ستاد بحران به خاطر موضوعاتی مانند بدهی و غیره قطع نکند .

وی با بیان این‌که هر گونه ماموریت و مرخصی مدیران عضو ستاد بحران شهرستان تنگستان لغو می‌گردد، عنوان کرد: درصورت قطع ارتباط تلفنی به خاطر بازندگی‌ها، مدیران عضو ستاد بحران شهرستان ضمن حفظ آمادگی و حضور در محل کارشان به شکل مداوم با ستادبحران در فرمانداری تنگستان در رفت و آمد باشند

فرماندار تنگستان گفت: جهت مقابله با سیل احتمالی در این هفته، تیم مدیریت بحران شهرستان تنگستان به حالت آماده‌باش درآمد تا بتواند به خوبی خطرات ناشی از سیل احتمالی را مدیریت کند.

دهدشتی با اعلام این که مراکز آموزشی و مدارس در روز دوشنبه این هفته تعطیل اعلام می‌گردد، گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان تنگستان، از نظر تجهزات ، امکانات و اکیپ‌های راهداری آمادگی لازم برای مدیریت بارندگی داشته باشد.

وی عنوان کرد: راهداری شهرستان تنگستان از ظرفیت پیمانکاران بخش خصوصی، امکانات و ماشین الات سنگین شان استفاده کنند و بخشداران در دو بخش مرکزی و دلوار شهرستان تنگستان نیز به شوراها و دهیاران با توجه به بافت روستایی و تعداد زیاد احشام در خصوص نگهداری از احشام در منازل و جاهای امن  به دور از خطر سیل، اطلاع‌رسانی لازم انجام گردد.

فرماندار تنگستان با اشاره به این‌که طی این چند روز مراکز بهداشتی و درمانی،اورژانس جاده‌ای، مدیریت برق شهرستان، آبفا، امورآب و شهرداران آمادگی کامل داشته باشند افزود: کانال‌های دفع آب‌های سطحی شهرستان تنگستان هرجا نیاز به لایروبی دارد در این فرصت سریعا انجام دهند.

وی از مدیران عضو ستاد بحران شهرستان تنگستان درخواست کرد اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار شهرستان در این چند روز، صرفا از طریق ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تنگستان انجام شود.

وی ادامه داد: انتظار داریم با جدیت ،حضور به موقع و با تلاش و کوشش مضاعف و حفظ آرامش و خونسردی این چند روز را به بهترین نحو مدیریت و سپری کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
بیبیلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۳:۲۶ ب.ظ
روز سه شنبه تعطیل نی چ؟
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین