کد خبر: DT-33683
تعداد بازدید: 112بازدید
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴
امام جمعه اهرم گفت: فتنه‌گران خارجی و داخلی در فتنه 88 اصل انقلاب و نظام اسلامی را هدف قرار داده بودند و تقلب در انتخابات بهانه‌ای بیش نبود.
1

به گزارش دلیران تنگستان،  حجت‌الاسلام عیسی راستگو در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اهرم با بیان اینکه با تبریک میلاد میلاد پیامبر اکرم(ص)، حضرت امام صادق(ع) و حضرت عیسی(ع)، اظهارداشت: حضرت عیسی مسیح یکی از پیامبران بزرگ الهی است که بشارت آخرین فرستاده الهی به پیروان خود داده و  اعتقاد ما مسلمانان بر این است که عیسی مسیح زنده و از یاران امام زمان(عج) خواهند بود.

وی با اشاره به آغاز هفته بلایای طبیعی، گفت: کشور ما یکی از کشورهایی است که زلزله جان هزاران نفر را در آن گرفته است و این موضوع موجب شده تا مسئولین به فکر راهکارهای مقاوم‌سازی ساختمان‌های مدیریت باشند‌.

امام جمعه اهرم افزود: آمادگی نهادها و ارگان‌ها در برابر زلزله می‌تواند نقش‌آفرین باشد زیرا دستگاهای متولی از جمله جمعیت هلال احمر با حفظ آمادگی خود در موقع بروز حوادث می‌تواند نقش بیشتری در جلوگیری از حوادث دیگر و موجب کاهش خسارات داشته باشد.

وی تاکید کرد: دستگاه‌های امدادرسان در مواقع حوادث و بحران‌های احتمالی از جمله زلزله باید همیشه آمادگی خود را حفظ نمایند.

راستگو با اشاره به اینکه در آستانه ۹ دی سالروز حماسه ملت با بصیرت و آگاه ایران هستیم، خاطرنشان کرد: روز ۹ دی‌ماه سال ۸۸ روز بصیرت و میثاق  ملت ایران با ولایت فقیه و ایستادگی در برابر فتنه‌گران داخلی و خارجی بود.

وی گفت: ملت ایران توانست در فتنه سال ۸۸ با بصیرت و وحدت و صبر دربرابر جریان‌های غرب‌گرا موضع خود را انتخاب و ضربه محکمی بر جریان تحت حمایت غرب وارد کند.

راستگو با بیان اینکه فتنه ۸۸ مسئله کوچکی نیست، بیان داشت: در فتنه ۸۸ از مدت‌ها قبل از انتخابات افراد و گروه‌هایی مقدمات آن را توسط هشت دفتر در دبی، آمریکا و لندن و بعضی کشورها آماده‌سازی و برای ایجاد فتنه آموزش داده بودند.

راستگو افزود: فتنه گران خارجی و داخلی در فتنه ۸۸ اصل انقلاب و نظام اسلامی را هدف قرار داده بودند و تقلب در انتخابات بهانه بیش نبود.

امام جمعه اهرم با بیان اینکه در طی ۳۵ سال گذشته بزرگترین فتنه که که انجام شد همین فتنه سال ۸۸ بود گفت: مقام معظم رهبری با بصیرتی که داشتند وارد میدان شدند و با درایتی که داشتند چشم فتنه را کور کردند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در آن زمان نه کسی را عزل و نه کسی را نصب کردند که بهانه‌ای دست فتنه‌گران داده نشود زیرا اگر عزل و نصبی صورت می‌گرفت موجب بی‌ثباتی در کشور می‌شد.

راستگو گفت: ملت ایران با حضور میلیونی خود در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهیدان این انقلاب عهد میثاق بستند و طومار فتنه‌گران را درهم پیچید.

امام جمعه اهرم افزود: ملت ایران برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و حمایت از ولایت فقیه و پاسداری از خون شهیدان خود تا پای جان ایستاده  و در سایه ولایت فقیه و پاسداری از آرمان‌های بلند انقلاب از فتنه گران داخلی و حمایت خارجی آنها بیزار است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین