کد خبر: DT-27832
تعداد بازدید: 70بازدید
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: فاجعه منا بی‌کفایتی آل‌سعود در اداره حرمین‌شریفین را نمایان کرد.</span>

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی پیش از ظهر شنبه در نشست با فعالان فرهنگی دینی بوشهر با تسلیت به مناسبت فاجعه دلخراش و مصیبت‌بار منا، اظهار داشت: تعداد زیادی از زائران خانه خدا در این حادثه جان خود را از دست دادند.

وی بی تدبیری و عدم کفایت مدیریت حکام سعودی در ایجاد نظم و انضباط مراسم حج را عامل اصلی این ضایعه دانست و افزود: این ضایعه بزرگ را به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص)، امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری و خانواده کشته شدگان تسلیت عرض می‌کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: جنایت خاندان آل سعود در فاجعه منا در تاریخ به عنوان لکه ننگینی در عمر پادشاهان حکام آل سعود به یادگار می‌ماند.

وی با اشاره به اینکه آل سعود توان و صلاحیت لازم را برای اداره حرمین شریفین از جهات مختلف ندارند، بیان کرد: آل سعود به‌جای برنامه‌ریزی برای میزبانی مناسب از حجاج کشورهای اسلامی، در پی ساماندهی جریانات تکفیری اعم از طالبان، القاعده و داعش و حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی است.

سروستانی اضافه کرد: حمایت از حملات رژیم جعلی صهیونیستی به قبله اول مسلمین و حملات فجیع آل سعود به مردم مظلوم یمن حاکی از جمله جنایات سران این رژیم سعود است.

وی با تاکید بر اینکه پادشاه جدید سعودی در پرونده خود جز سیاهی و ظلم نقطه روشنی ندارد، خاطرنشان کرد: آل‌سعود صلاحیت اداره حرمین شریفین را ندارد و باید با اتخاذ سیاست‌ها و تدابیر مناسب، سازمان کنفرانس اسلامی باید با حضور همه کشورهای اسلامی به فکر اداره حرمین شریفین باشد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین