پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 19
کد خبر: DT-30978
تعداد بازدید: 99بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴
محسن بنگر با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به دلجویی از هم تیمی خود پرداخته و تعریف از رحمتی را دلیل بر دیده نشدن سوشا ندانست.
به گزارش دلیران تنگستان به نقل از مشرق – مدافع پرسپولیس پس از چاپ اظهارنظر جدیدش در مورد دروازه بان تیم استقلال به دلجویی از سنگربان تیم خودش پرداخت.

محسن بنگر مدافع تیم پرسپولیس که رابطه نزدیکی با سید مهدی رحمتی سنگربان تیم استقلال دارد و به کرات بازی وی را مورد تحسین قرار داده است در تازه ترین اظهار نظر خود رحمتی را بهترین گلر ایران دانسته و افزود که برایش اهمیتی ندارد که کسی از این اظهار نظر وی نارحت شده باشد.

پس از چاپ این اظهارنظر و پیش از واکنش احتمالی سوشا مکانی به این اظهارت، محسن بنگر با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به دلجویی از هم تیمی خود پرداخته و تعریف از رحمتی را دلیل بر دیده نشدن سوشا ندانست. وی در این پست خود نوشت:

داداش درسته من میگم مهدی بهترینه ولی دلیل نمیشه تورو نبینم تو عشق منی ما با تو شروع کردیم با تو هم به هدفمون می رسیم. من مثل یه دوست واسه مهدی پست گذاشتم ولی تو عشقی یه دوست خوبی یه گلر عالی. من اگه از همه هم تعریف کنم ولی اینو بدون هم تیمیم اونی که پیراهن قرمزو میپوشه از خونوداده م بهم نزدیکتره و عزیزتره. تلاشتو بیشتر کن که ما امیدمون اول خدا بعد تو دروازه تیممون به توئه. عشقی سلطان ایشالا بازی با گوام گلر یک تیم بشی.

عکس/ دلجویی اینستاگرامی بنگر از سوشا

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین