Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (9)

 یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-9143
تعداد بازدید: 68بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳
<div class="subtitle" style="margin-bottom: 10px;">در کاخ سفید رسم بر این است که همراه رئیس جمهور خانواده اش که به صورت انتسابی وارد کاخ سفید می شود. سگ رئیس جمهور نیز پس از رئیس جمهور با اظهارنظر مردم، رسانه ها و افکار عمومی مواجه است،بهترین عکاسان، خبرنگاران و گزارشگران در آمریکا همواره در تلاش بوده اندبا انتشار مطالب و گزارش هایی در مورد سگ رئیس جمهور عامه مردم آمریکا را به خور و خوراک، شیطنتها، بازیها، توله های سگ کاخ سفید اختصاص دهند تا با یک برجسته سازی خبری اولویت خواسته مردم، اولویت اطلاع رسانی مردم و اولویت نیاز اطلاعاتی مردم را تغییر دهند.</div>

سایت اطلاع رسانی رسمی کاخ سفید که مهمترین موضوعات و چالش های مربوط به کاخ سفید چون امنیت ملی، امنیت جهانی، خاورمیانه، عراق، افغانستان و…. را شامل می شود یکی از صفحات رسمی خود را به سگ رئیس جمهور اختصاص داده است. یعنی بعد از ورود به سایت اسم سگ بوش «بارنی» را چنانچه تایپ شود، عکسها، فیلمها و گالری عکس وی قابل مشاهده است!
بنر بارنی و گالری عکسهای او در طول ۸سال حضور در کاخ سفید و آرشیو فیلمهای این سگ خود نمایی می کند. امروز نظرسنجی های متعددی در آمریکا در حال انجام است که سگ رئیس جمهور اوباما چگونه باید باشد. این بحث ها حتی به شبکه تلویزیونی جنگ طلب فاکس نیوز کشیده شده است و بحث های متعددی را دنبال کرده است.
روسای جمهور آمریکا هر کدام یک سگ داشته اند، سگ بوش “بارنی” است، سگ کلینتون «اسپینتال ملی»، سگ «ال بی» جانسون را دخترش در یک پمپ بنزین پیدا کرده بود و نیکسون هم سگ های زیادی داشت! وجرج واشنگتن اولین رییس جمهور آمریکا بیش از ۱۰ سگ داشت که همراه وی در کاخ سفید رفت و آمد می کردند.
مایه تاسف است که درباره سگ رئیس جمهور آمریکا نوشتیم و بیشتر متاسفیم که وقت شما را با آن گرفتیم اما مهم است بدانید که مردم آمریکا چرا از لحاظ اطلاعات عمومی، چرا در مورد فلسطین، عراق، افغانستان و آنچه در آنجا می گذرد چیزی نمی دانند و حتی در پاسخ به خبرنگار واحد مرکزی خبر که پرسید ایران کجاست گفتند یکی از کشورهای آفریقایی است!
و شاید از این دردناک تر این باشد که چنین مرکزی ادعای حاکمیت بر جهان را دارد و متاسفانه بسیاری از کشورهای اسلامی را به اشغال فکری و نظامی خود درآورده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین