کد خبر: DT-25723
تعداد بازدید: 44بازدید
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴
<span class="intro-text">معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: طی هفته دولت امسال، عملیات اجرایی ۱۰۵ پروژه عمرانی در استان بوشهر آغاز شد.</span>

سعید زرین‌فر ظهر شنبه در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌ها در سطح شهرها و روستاهای استان بوشهر با سرعت بالایی در دست انجام است و طرح‌های خوبی در نقاط مختلف استان اجرا می شود.

وی با اشاره به افزایش ۵۴ درصدی تعداد پروژه‌های افتتاح شده در هفته دولت امسال در استان بوشهر، اضافه کرد: طی هفته دولت امسال، ۴۰۹ پروژه عمرانی افتتاح و عملیات اجرایی ۱۰۵ پروژه نیز آغاز شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های امید در استان بوشهر، بیان کرد: ساخت زمین‌های چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر از جمله این طرح‌ها است که امسال در سطح همه محلات، شهرها و همچنین روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت ساخته می‌شود.

وی با اشاره به ساخت ۶۴ زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال در روستاهای بالای یک هزار نفر جمعیت استان در سال گذشته، افزود: امسال نیز ۱۱۳ زمین در شهرها و ۷۵ زمین چمن در روستاهای استان ساخته خواهد شد.

زرین‌فر به اجرای دو طرح مهم در حوزه سلامت استان بوشهر اشاره کرد و افزود: طرح بهداشت دهان و دندان برای افراد زیر ۱۴ سال و طرح غربالگری قلب و عروق برای افراد بالای ۳۰ سال اجرا می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر افزود: ۳۵ پروژه عمرانی شهرستان بوشهر طی هفته دولت امسال افتتاح شد که برای اجرای آن‌ها ۹۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی به تلاش ویژه دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم اشاره کرد و ادامه داد: کاهش تورم از ۴۰ درصد به زیر ۱۵ درصد گوشه‌ای از خدمات دولت به مردم است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین