کد خبر: DT-20310
تعداد بازدید: 35بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: عملیات ساخت پست برق ۲۳۰ کیلوولت شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار آغاز شد.</span>

به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، سید محمدحسن باستی در مراسم آغاز ساخت پست برق ۲۳۰ کیلوولت بوشهر اظهار داشت: این پروژه برای تامین برق شهرک صنعتی، منطقه ویژه اقتصادی و پروژه پرورش میگو اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه در اجرای این پروژه ۲۴۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود تصریح کرد: اجرای این طرح ضمن اینکه در تقویت برقرسانی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر موثر است نقش مهمی در تامین و تقویت برق سایت پرورش میگو و شهرهای شیف و بوشهر دارد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر افزود: در اجرای عملیات ساخت پست برق ۲۳۰ کیلوولت شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ایستگاه‌های تبدیل از ۲۳۰ کیلوولت به ۶۰ و ۲۰ کیلوولت اجرا می‌شود.

باستی از اجرای خط انتقال برق از ایستگاه فوق توزیع چغادک به پست برق شهرک صنعتی بوشهر خبر داد و گفت: این خط نقش تاثیرگذاری در پایداری برق واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر دارد.

وی افزود: عملیات ساخت پست برق ۲۳۰ کیلوولت شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار اجرا شده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین