کد خبر: DT-54190
تعداد بازدید: 651بازدید
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۵
چه کسی باید پاسخگوی مدیریت ضعیف بیمارستان امام حسین (ع )اهرم باشد؟

دلیران تنگستان- چه کسی باید پاسخگوی مدیریت ضعیف بیمارستان امام حسین (ع )اهرم باشد؟ مدیریت بیمارستان امام حسین (ع) با همه احترامی که برای ایشان قائل هستیم، اصلا مطلوب عمل نکرده و جا دارد دکتر رئیسی در این مورد اقدام عاجلی انجام دهد. همچنین فرماندار تنگستان دکتر دهدشتی نیز نباید از این موضوع بسادگی بگذرد.

هفته گذشته مدیر بیمارستان، یکی از بهترین پزشکان بیمارستان را به شدت ناراحت کرده که ایشان گویا قصد ترک ‌شهرستان را دارد. همچنین روز جمعه یکی از شهروندان با این سایت تماس گرفته و اظهار داشت: «مر‌یضی به قسمت اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) اوردم و با همه برخورد خوب پرسنل اورژانس و بیمارستان با ما که جای تشکر دارد، متوجه شدم که متاسفانه بوی تعفن عجیبی فضای اورژانس بیمارستان را فرا گرفته است. از دوستان سوال گرفتم و گفتند که ما مدتها است این را گزارش کرده ایم ولی تا کنون هیچ گونه اقدامی انجام نگرفته است». این قبیل قضایا داد مردم و بیماران را در اورده است. مردم خواستار رفع این مشکل و بر طرف کردن ‌بوی بد ‌این قسمت یا هرجای‌ دیگر بیمارستان‌ هستند.

در ضمن در مورد مدیریت بیمارستان، جا دارد دکتر رئیسی اقدام سریع وعاجلی انجام دهد. با این همه تلاش دانشگاه علوم ‌پزشکی وهزینه کردن این همه بودجه، چرا باید یک مدیر کم تجربه، مدیر بیمارستان امام حسین (ع) اهرم باشد. سایت دلیران‌تنگستان ‌این موضوع را جدی پیگیری می کند و از مدیران محترم دانشگاه علوم پزشکی استان انتظار برخورد قاطع در این مورد و دیگر موارد را دارد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 3 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
میم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ دی ۱۳۹۵ در ۷:۵۳ ب.ظ
اسن از پیگری های سایت دستون درد نکنه
فرهاد فریدنیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۵ دی ۱۳۹۵ در ۸:۵۴ ق.ظ
لازم میدانم در ابتدا از مدیریت محترم سایت دلیران تنگستان به جهت انعکاس مشکلات شهرستان تقدیر بعمل آورم. در مرحله بعد باید به استحضار برسانم که بنده خود شاهد و گواه مشکلات مذکور بوده ام که ضمن گلایه به پزشک محترم بخش اورژانس ایشان اظهار نمودند که اینجا اهرم و شهر بی کس و کار است"شهری که رئیس بیمارستانش اصلا پیگیر و جوابگو نیست تا آنجا که من مدتهاست که درخواست یک دستگاه طب سنج داده ام ولی هیچ خبری نیست. علی ایحال از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و فرماندار محترم شهرستان خواهان رسیدگی به این معضل و حل مشکلات بهداشتی و درمانی مردم صبور و با حجب حیاء این شهرستان میباشم
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۸ دی ۱۳۹۵ در ۴:۳۱ ب.ظ
مگه ریس بیمارستان اهرم کی هست؟؟؟؟؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین