کد خبر: DT-20270
تعداد بازدید: 37بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: شهرداری عسلویه برای اجرای طرح‌های توسعه شهری با مشکل زمین مواجه است که تعیین تکلیف اراضی فرودگاه قدیم عسلویه این راستا کارگشا است.</span>

به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، سید محمدحسن باستی اظهار داشت: شهر عسلویه ۳۷۶ هکتار مساحت دارد و این در حالی است که مساحت فرودگاه قدیم عسلویه با ۳۲۰ هکتار بلااستفاده در محدوده شهرهای عسلویه و نخل تقی است.

وی تصریح کرد: حساسیت این شهر به سبب اراضی محدود آن است که باید اراضی بلااستفاده مدیریت ویژه شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر تعیین تکلیف اراضی فرودگاه قدیم عسلویه افزود: با توجه به نبود اراضی در محدوده عسلویه، شهرداری این شهر در اجرای طرح‌های عمران شهری و تفریحی دچار مشکل شده که اراضی فرودگاه قدیم عسلویه باید تعیین تکلیف شود.

باستی با اشاره به اینکه سند مالکیت ۹۱ هکتار از اراضی فرودگاه قدیم عسلویه در اختیار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان بوشهر است گفت: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با نیروی هوایی انتظار می‌رود این اراضی تا یک‌ماه آینده تعیین تکلیف شود و در اختیار شهرداری برای تعیین کاربری قرار بگیرد.

وی با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های شهری عسلویه افزود: شهروندان عسلویه ضمن اینکه هم‌جوار پارس جنوبی هستند دچار معضلاتی در حوزه آلایندگی، گرد و غبار، نبود فضای عمومی و تفریحی هستند که باید برای افزایش رفاه شهروندان در عسلویه تلاش شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین