سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 24
کد خبر: DT-5236
تعداد بازدید: 118بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳
<p>این زن برمه ای به نام لیلا بنت عبدالمطلب بصیم که اصالتا برمه‌ای بود در حالی که فریاد می‌کشید او قاتل نیست و قتلی مرتکب نشده است به میان جمعیت آورده شد.</p>

یک زن که به قتل دختر هفت ساله همسرش متهم شده بود در ملاء عام در شهر مکه مکرمه گردن زده شد

این زن برمه ای به نام لیلا بنت عبدالمطلب بصیم که اصالتا برمه‌ای بود در حالی که فریاد می‌کشید او قاتل نیست و قتلی مرتکب نشده است به میان جمعیت آورده شد.

دادگاه برای این زن گردن زدن به شیوه زجر آور را حکم کرده بود. بر اساس قوانین در عربستان دادگاه می‌تواند دو شیوه را برای اعدام با شمشیر در نظر بگیرد. در یک شیوه به متهم داروهای بی‌حسی بسیار قوی تزریق می‌شود و او درد شمشیر را چندان حس نمی‌کند و در شیوه دیگر از تزریق مواد بی‌حسی پرهیز می شود که بسیار درد آور است.

عربستان یک زن را در ملاء عام گردن زد + عکس

این زن که حاضر نبود برای اعدام و به شیوه مد نظر مامور اعدام بنشیند و پیوسته اعتراض می‌کرد توسط دو مامور سعوی نگاه داشته شد و سپس مامور اجرای اعدام با ضرباتی سرش را از تنش جدا کرد به گونه‌ای که تنها فیلم منتشر شده از صحنه اعدام به دلیل خشونت بیش از حد و غیر قابل تحمل بودن به سرعت از روی یوتیوب حذف شد.

عربستان یک زن را در ملاء عام گردن زد + عکس

بسیاری از افراد در شبکه‌های اجتماعی حتی کسانی که با اعدام این زن موافق بوده‌اند از شیوه اعدام او انتقاد کرده و ابراز داشند مگر شیوه بهتری برای اعدام وجود ندارد؟ چرا باید یک زن در ملاء عام آن هم به این شیوه عدام شود؟

وزیر کشور سعودی اعلام کرد این اعدام برای تامین ثبات و امنیت صورت گرفته است و هشداری است برای کسانی که بخواهند امنیت این کشور را بر هم زنند./ شفقنا

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین