کد خبر: DT-34664
تعداد بازدید: 65بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای با نگاه‌های شیطانی در عرصه انتخابات، به دنبال طراحی نفوذ در مجلس خبرگان رهبری هستند.
خبرگزاری فارس: عده‌ای به دنبال طراحی نفوذ در مجلس خبرگان رهبری هستند

به گزارش دلیران تنگستان ، عبدالکریم جمیری صبح امروز در دیدار با مردم گناوه اظهار داشت: افرادی به دنبال این هستند که مجلس خبرگان رهبری را در دست بگیرند تا بتوانند نیت‌های شوم خود را پیاده‌سازی کنند که مردم با بصیرت ایران اسلامی با هوشیاری و توجه به منویات مقام معظم رهبری اجازه چنین کاری را نمی‌دهند.

وی اضافه کرد: انتخابات یک فرصت مناسب برای اعتلای نظام، توسعه اسلام و دخالت در سرنوشت خود برای داشتن یک زندگی بر اساس تعالیم الهی است.

جمیری تصریح کرد: اگر با حساسیت و با حفظ موازین، مقررات و شئون اسلامی و الهی از این فرصت استفاده نشود ممکن است دیگران از این موهبت الهی برای اهدافی سوء علیه نظام استفاده کنند.

وی بیان کرد: اینکه چه فردی به‌عنوان نماینده مردم انتخاب شود چندان مهم نیست بلکه مهم آن است که افرادی به‌عنوان نماینده مردم وارد مجلس شوند که به لحاظ ایمانی و تلاش برای بلند کردن پرچم اسلام، ولایت‌مداری، دفاع از محرومین، تلاش برای مبارزه با مستکبرین و رانت‌خواران موفق عمل کرده باشند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی دیده می‌شود که شاخص نمایندگی توسط عده‌ای فقط در یک سری وعده‌ و وعیدهایی خلاصه و در کار مدیران اجرایی دیده می‌شود در حالی‌که نماینده مجلس دارای کارکردی متفاوت است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: قانون‌گذاری و نظارت بر حسن انجام قوانین مصوب مجلس از جمله وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی است هرچند یک نماینده مجلس در مقابل تک‌تک مردم حوزه انتخابیه‌اش نیز مسئول است و باید به دنبال خواسته‌های قانونی و منطقی آن‌ها گام بردارد و از هر تلاشی برای رفع مشکلات مردم کوتاهی نکند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایجاد حرکات ناصحیح در انتخابات که منطبق با موازین اخلاقی و دینی ما نباشد در کنار استفاده از شیوه‌های منسوخ غربی برای اخذ آراء مردم نمی‌تواند دربرگیرنده اهداف نظام در داشتن یک مجلس قوی و اسلامی باشد.

وی ادامه داد: این نظام بر پایه خون ۲۳۰ هزار شهید و مجاهدت ایثارگران و جانبازانی فراوانی ایجاد شده که برای تداوم آن پایبندی به ارزش‌های اسلامی ضروری است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین