کد خبر: DT-43656
تعداد بازدید: 111بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
منتخب مردم دشتی و تنگستان در مجلس دهم گفت: لزوم حمایت صنایع از ورزش امری ضروری است و می‌توان گفت عدم اسپانسر مالی مشکل اصلی باشگاه‌های ورزشی در استان بوشهر است.

سید کمال‌الدین شهریاری امروز در گفت‌وگو

در بوشهر در ارتباط با حمایت از تیم‌های ورزشی استان بیان کرد: در خصوص ورزش باید به دو بخش توجه کنیم یکی ورزش همگانی و پایه است این کار جز وظایف وزارت ورزش و جوانان است که می‌تواند با ایجاد زیرساخت‌ها، بسترهای مناسب و تأمین تجهیزات و امکانات برای رونق عمومی و ورزش پایه در استان متناسب با کشور کار کند.

وی افزود: با رایزنی با فدراسیون‌ها می‌توان ورزش پایه و عمومی با بهره‌گیری از مدارس، باشگاه‌ها و توسعه زمین‌های ورزشی و تقویت استعدادهای ورزشی که در جوانان استان بوشهر وجود دارد رونق بیشتری بخشید.

عدم اسپانسر مالی مشکل اصلی باشگاه‌های ورزشی در استان بوشهر است

شهریاری به ورزش قهرمانی اشاره کرد و یادآور شد: در خصوص ورزش قهرمانی باید تلاش شود تا از اسپانسر و حامیان مالی در این زمینه بهره گرفت و در بسیاری از استان‌های کشور دسته‌ها، باشگاه‌ها و لیگ‌های کشور مورد حمایت صنایع موجود در استان‌ها قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: باشگاه‌های ورزشی در استان بوشهر با بهره‌گیری از صنایع موجود باید مورد حمایت قرار گیرند زیرا لزوم حمایت صنایع از ورزش قهرمانی امری ضروری است و می‌توان گفت عدم اسپانسر مالی مشکل اصلی باشگاه‌های ورزشی در استان بوشهر است.

شهریاری تأکید کرد: با وجود صنایع بزرگ در استان بوشهر و سرمایه‌گذاری‌های زیاد و چرخش مالی متنابهی که در استان بوشهر وجود دارد متأسفانه حمایت‌های مالی از ورزش قهرمانی آن‌طور که باید و شاید مانند دیگر استان‌های کشور رخ نداده است.

وی افزود: طبق قانون بودجه واحدهای تولید و شرکت‌ها یک نسبتی از درآمد خود را باید به امر ورزش اختصاص دهند باید نظارت شود که آیا این تکلیف قانونی توسط شرکت‌ها در استان بوشهر عملیاتی شده یا خیر.

غفلت مسئولین باعث شده حمایت‌های مالی از ورزش به‌خوبی صورت نگیرید

منتخب مردم دشتی و تنگستان در مجلس دهم تصریح کرد: به نظر من غفلت مسؤولان از این امر باعث شده که حمایت‌های مالی از ورزش به‌خوبی صورت نگیرید و این عدم‌حمایت‌ها می‌تواند موجب رکود و حتی تعطیلی لیگ‌ها و باشگاه‌های استان شود.

شهریاری تأکید کرد: استان بوشهر جوانان بااستعدادهای خوب و درخشان ورزشی که دارد اگر کمی از نظر مالی مورد حمایت قرار گیرند می‌توانند در لیگ‌های داخلی و حتی باشگاه‌های خارجی و منطقه‌ای نقش‌آفرینی کنند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین