کد خبر: DT-24915
تعداد بازدید: 45بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
جلسه هیات مدیره سرخپوشان با حضور سرمربی کروات پرسپولیس برگزار شد و حسین عبدی پس از این نشست از حمایت قاطع اعضای هیات مدیره از برانکو ایوانکوویچ خبر داد.

سخنگوی هیات مدیره پرسپولیس با تاکید بر حمایت اعضای هیات مدیره از کادر فنی این تیم اظهار کرد: در جلسه امروز درباره مسائل مختلفی صحبت کردیم که مهم‌ترین آن بحث فشارهایی بود که از سوی رسانه‌ها و هواداران نسبت به نتایج تیم وجود دارد.

وی ادامه داد: تمام اعضای هیات مدیره به این نتیجه رسیدند که از برانکو حمایت کنند مخصوصا اینکه در چند بازی اشتباهات داوری در نتایج تیم اثرگذار بود.

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین گفت:‌ در این جلسه گزارش مالی باشگاه نیز از سوی طاهری ارائه شد و ایشان درباره پیگیری‌های انجام شده در رابطه با اسپانسرینگ توضیح داد. مسئله بعدی این بود که باشگاه منابع مختلفی برای کسب درآمد پیدا کند.

در ادامه خبرنگاری به عبدی گفت سوالی وجود دارد که باید آقای طاهری جواب بدهد اما از شما می‌پرسیم. یک ماه پیش یکی از پیشکسوتان هیات مدیره گفت که مبلغ ۲ میلیارد تومان از صندوق، خرج پرسپولیس شده است. پس از آن صحبتی مطرح نشد تا اینکه چند وقت بعد این مسئله به صورت سازمان یافته پخش شد. عبدی در پاسخ به این سوال که گفت: من یک هفته ایران نبودم ولی انگار ۷ سال غیبت داشته‌ام. در این مدت کوتاه اتفاقات زیادی رخ داد و مصاحبه‌هایی از طرف من منتشر شد و بحث‌های مختلفی هم بوجود آمد که تمام این‌ها به پرسپولیس لطمه می‌زند. متاسفانه پرسپولیس با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است.

وی افزود: از همه چه پیشکسوت و چه هوادار استدعا می‌کنم که اگر به پرسپولیس عشق می‌ورزند به کمک این تیم بیایند نه اینکه تنش درست کنند چون تنش باعث ایجاد تلاطم می‌شود و موجی که شکل می‌گیرد، به تیم ضربه می‌زند. در این میان برخی‌ها به دنبال منافع خود هستند هرچند شاید در این اتفاق منافعی هم نداشته باشند و ندانند.

وی ادامه داد: اگر واقعا می‌گوییم که پرسپولیسی هستیم باید نقد منصفانه شود اما ایجاد تشنج خوب نیست و از این مسایل بپرهیزیم تا از این مقطع حساس عبور کنیم و امیدوارم همه چیز به سود پرسپولیس تمام شود.

عبدی در مورد اتلاف وقت اسپانسر گفت: امروز اسپانسر مشخص می‌شود و مساله خاصی هم نیست اما اگر مشخص نشود در ادامه به مشکل می‌خوریم.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در مورد شانزدهمی این تیم در لیگ برتر، گفت: بارها گفته‌ام که دیدگاه هیات مدیره حمایت از همه عوامل باشگاه است و لیگ تازه شروع شده و باید حمایت قاطع کرد اما این مساله به این منظور نیست که نظارتی نباشد و در باشگاه کمیته‌های مختلفی وجود دارد تا اگر کمکی لازم است و کمک فنی هست به تیم و کادر فنی کمک شود. نگاه باشگاه به کادرفنی نگاه حمایتی است و هنوز زود است و از این مقطع زمانی سربلند خارج می‌شویم و از بازی بعد که امتیازات را بگیریم که امیدوارم بگیریم از این مرحله سربلند خواهیم شد.

وی در مورد اینکه حسین هدایتی قصد رایگان اعلام کردن بازی پرسپولیس و ذوب آهن را دارد و این حرکت حمایتی است یا حاشیه‌سازی است، گفت: به نظرم باید شرایط حمایتی داشته باشد اما برخی افراد در برخی  مواقع که حسن نیت هم بوده ولی به باشگاه ضربه زده است.

عبدی در مورد نظارت بیشتر بر روی برانکو  و محدود شدن تعویض‌ها از سوی سرمربی گفت: این مساله اصلا صحت ندارد و مربی ما حرفه‌ای است و باید قدرت عمل داشته باشد و باید بتواند ترکیب بچیند و تعویض‌هایش را انجام بدهد و این حرف غیرحرفه‌ای است و نباید به آن بپردازم.

وی در مورد جذب بازیکنان ضعیف در پرسپولیس گفت: برانکو این بازیکنان را برای ۸ بازی نگرفته است و برای یک فصل گرفته است و برخی از بازیکنان در فهرست برانکو را نمی‌شد جذب کنیم زیرا سرباز بودند ولی برخی بازیکنان مثل لوکا ماریچ را اصرار داشت بگیریم. او باید با بازیکنان کار کند و باید به او اختیار عمل داد و یکی مثل محمد نوری در فهرستش بود اما به تیم دیگری رفت اما حدود ۹۰ درصد بازیکنان مورد نظر برانکو را جذب کردیم و باید ببینیم روند بازی‌ها چه می‌شود.

عبدی در مورد اینکه ایمان صادقی در فهرست برانکو بود یا نه، گفت: کاش می شد فهرست برانکو را رسانه‌ای کنیم و او به سوشا مکانی اعتماد دارد و نیاز به یک دروازه بان دوم داشت که به صادقی رسیدند و این یک بحث ساده فنی است.

سخنگوی هیات مدیره پرسپولیس در مورد مربی بدنساز گفت: وارد مسایل فنی تیم نمی شوم تا تنش ایجاد نشود و من خودم شعار می‌دهم که تنش ایجاد نکنیم. هر زمان که بازیکنی جذب شود اعلام می‌کنیم و مربی بدنساز به خاطر اینکه تازه ازدواج کرده بود خانواده اش تمایل نداشتند او زیاد در ایران زندگی کند. قطع همکاری هنوز صورت نگرفته و این مساله را طاهری هم در هیات مدیره اعلام کرد.

عبدی در مورد مستقر شدن سازمان بازرسی در صندوق حمایت از پیشکسوتان برای جابه جایی ۳ میلیارد تومان ، گفت: در مورد این مسایل بیشتر صحبتی که می‌کنید ظاهرا می‌گویید و طاهری باید در موردش صحبت کند و من نمی‌توانم در موردش صحبت کنم و او یکی از عوامل باشگاه است که در آنجا مشغول به کار است و من فقط در مورد مصوبات هیات مدیره صحبت می‌کنم و در مورد مسایل دیگر صحبت کنم مسایل حاشیه‌ای است.

وی در مورد اینکه باشگاه سیاه جامگان به داوری‌ها اعتراض کرد اما پرسپولیس که این همه لطمه خورده هیچ واکنشی نشان نداده، گفت: در همین جلسه هیات مدیره بیانیه‌ای منتشر خواهیم کرد که مسایل حقوقی و فنی آن مشخص شود و قطعا نامه‌ای به کمیته داوران و کمیته اخلاق نامه می‌دهیم و برخی شبهه‌ها وجود دارد که شاید درست هم نباشد اما مسایلی مثل پنالتی روی عالیشاه و اخراج نوروزی که درست بود اما بازیکن استقلال خوزستان اخراج نشد. این تصمیم‌ها اینقدر فراز و نشیب دارد و در دو بازی دو صحنه فراز و نشیب زیادی دارد و نه فقط استقلال و پرسپولیس خیلی از باشگاه‌ها به این مسایل فراز و نشیب‌ها ضربه می‌خورد و امیدوارم این شائبه‌ها به فوتبال ضربه نزند.

عبدی در مورد تشکیل کمیته فنی گفت: اولین جلسه کمیته فنی با مصوبه هیات مدیره تشکیل می شود و سرپرست باشگاه می تواند هر فرد از بیرون یا داخل باشگاه به کمک باشگاه بیاورد تا بحث‌های لازم فنی را داشته باشد که این در اسرع وقت صورت می‌گیرد اما بحث برانکو این است که باشگاه نگاه حمایتی از این مربی دارد و زمان خاصی برای این مساله و برکناری برانکو در نظر گرفته نشده و این نگاه حرفه‌ای نیست.

عبدی در مورد اینکه بازی با ذوب آهن خط قرمز است و اگر نتیجه گرفته نشود شعار داده می شود، گفت: در دو فصل گذشته هواداران با حمایت خود تیم را شرمنده کردند و بخصوص در رقابت‌های آسیایی و اکنون هواداران انتظار دارند که رضایت شان جلب شود اما از اینکه هواداران حمایت می‌کنند من شرمنده‌شان هستم و دست‌شان را می‌بوسم و امیدوارم که تیم‌های بزرگ دنیا میهمان ما باشند و ببینند که هواداران ما وقتی می‌بازیم هم ما را تشویق می‌کنند و هواداران ما هم ببینند که تیم‌های بزرگ دنیا هم وقتی بازنده می شوند از سوی هوادارانشان تشویق می‌شوند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین