کد خبر: DT-33007
تعداد بازدید: 124بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴
سرهنگ پورسعید توصیه کرد: عکس‌های خصوصی را بر روی شبکه‌های اجتماعی قرار ندهید و عکس خود را برای کسانی که نمی شناسید ارسال نکنید.

 

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خلیج فارس: رییس پلیس فتای استان بوشهر از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی خانم جوان بوشهری در شبکه های اجتماعی خبر داد که ضمن هتک حرمت وی، قصد اخاذی داشته است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ داریوش پورسعید در این خصوص گفت: در پی شکایت دختر جوانی مبنی بر اینکه تصاویر خصوصی وی به همراه پیام های با نیت اخاذی در شبکه های اجتماعی موبایلی منتشر شده، کارشناسان پلیس فتای بوشهر بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: تحقيقات تخصصي كارآگاهان در محيط سايبري انجام و پس از جمع آوري اطلاعات و مدارك لازم و ادله هاي الكترونيك، متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس منتقل شد.

سرهنگ پورسعید تصریح کرد: مزاحم جوان از قبل با شاکی دوست شده و پس از اینکه اعتماد وی را جلب نمود، از عکسها و تصاویر ارسالی توسط این خانم به عنوان اهرم فشار و تهدید استفاده نموده و از وی خواهان پرداخت مبالغی می شود. متهم که صراحتاً به بزه انتسابی اعتراف و در مواجهه حضوری با شاکی و مستندات پرونده، انگیزه خود را ادامه دوستی و اخاذی از خانم جوان عنوان کرد.

به گفته رئیس پلیس فتای استان، متهم تحویل مراجع قضایی شده است.

سرهنگ پورسعید در همین خصوص به هم استانی ها توصیه کرد: عکس‌های خصوصی را بر روی شبکه‌های اجتماعی قرار ندهید و عکس خود را برای کسانی که نمی شناسید ارسال نکنید.

همچنین به كاربران اينترنت به خصوص خانم هاي جوان توصیه می شود در نگهداري عكس ها و اطلاعات محرمانه خود نهايت دقت و تلاش را داشته و آنها را روي تلفن همراه، لپ تاپ، فلش مموري و ديگر وسايل قابل حمل ذخيره نكنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین