کد خبر: DT-55006
تعداد بازدید: 323بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
دلیران‌تنگستان، با خبر شدیم در تهران و در جشنواره ابوذر رسانه‌های کشور عابد تمدنی موفق شده بعنوان یک نیروی فرهنگی توانمند در رابطه با دشمن شناسی به کسب رتبه اول این جشنواره دست یافت. عابد یکی از دلسوزان این شهرستان است که با سایت خود همیشه حامی پیشرفت شهر و خصوصا جوانان است.

دلیران‌تنگستان،   با خبر شدیم در تهران و در جشنواره ابوذر رسانه‌های کشور عابد تمدنی موفق شده بعنوان یک نیروی فرهنگی توانمند در رابطه با دشمن شناسی به کسب رتبه اول این جشنواره دست یافت. عابد یکی از دلسوزان این شهرستان است که با سایت خود همیشه حامی پیشرفت شهر و خصوصا جوانان است.

سایت تنگستانما از سایتهای فعال استان در عرصه اصولگرایی‌ فعالیت و مطلب مینویسد. عابد تمدنی که گاها مورد بی مهری افرادی مثل صبوری قرار میگیرد اما روحیه خوب او برای کار دلگرمش میکند. انتقاداتی که از او میکنند صرفا جنبه دلسوزی دارد و قصد کینه ورزی در ان نیست. عابد تمدنی نیروی پر پتانسیلی است که ستودن او باعث دلگرم‌ شدن دیگر جوانان در عرصه های دیگر میشود. سایت دلیران تنگستان با افتخار این مقام‌ ارزشمند را متعلق بخود و همه شهروندان میداند و برای او‌ در همه عرصه ها ارزوی موفقیت دارد.

عباس صبوری

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۰ ب.ظ
سلام. ضمن آ رزوی موفقیت و سربلندی برای جناب اقای تمدنی.حقیتا جوان مومن و بی ادعا و دلسوز شهرستان تنگستان می باشد و بنده شاهد پیگیری و رفع مشکلات نیازمندان و محرومین در همه ادارات و نهدها و سازمان ها بوده ام. انشالله موفق و پیروز باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین