کد خبر: DT-42885
تعداد بازدید: 79بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
معاون دانشگاه خلیج فارس بوشهر:
معاون آموزشی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه خلیج فارس امسال به ۵۴۱ نفر رسید که نسبت به سال قبل ۱۵ درصد افزایش دارد.

پرویز حاجیانی صبح امروز در نشست بررسی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه خلیج فارس بوشهر با بیان اینکه این آزمون در دو حوزه بوشهر و برازجان برگزار شد اظهار داشت: در آزمون رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس بوشهر ۸ هزار و ۲۲۵ نفر شرکت کردند.

وی با بیان اینکه این آزمون در ۲۷ رشته برگزار شد گفت: شش‌هزار و ۶۲۵ نفر در حوزه بوشهر و یک‌هزار و ۶۰۰ نفر در حوزه برازجان در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس بوشهر در ۲۷ رشته شرکت کردند.

وی از افزایش پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد و بیان کرد: ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه خلیج فارس نسبت به سال قبل ۱۵ درصد افزایش دارد.

معاون آموزشی دانشگاه خلیج فارس بوشهر افزود: آزمون جذب دانشجوی کارشناسی ارشد در ۲۷ رشته در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شده است که از میان ۸ هزار و ۲۲۵ نفر شرکت کننده ۵۴۱ نفر پذیرفته می‌شوند.

حاجیانی خاطرنشان کرد: از میان پذیرفته شدگان ۴۰۸ نفر در دوره‌های روزانه و ۱۳۳ نفر در دوره‌های شبانه دانشگاه خلیج فارس بوشهر تحصیل می‌کنند.

وی افزود:دانشگاه خلیج فارس بوشهر دارای دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی، علوم و فنون دریایی و دانشکده فنی ـ مهندسی جم است./مشرق

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین