کد خبر: DT-8697
تعداد بازدید: 81بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳
<p>مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بوشهر نیز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت مجدد با امام، شهدا و مقام معظم رهبری، وفاداری خود به نظام اسلامی را اثبات کردند.</p>
به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خبرگزاری فارس، راهپیمایی امروز مردم ولایتمدار بوشهر ساعت ۹ صبح از مقابل بسیج مرکزی شهرستان بوشهر آغاز شد، در این راهپیمایی قشرهای مختلف مردم، مسئولان، ورزشکاران، دانشجویان، دانش‌آموزان، هنرمندان و … حضور داشتند و بر حمایت از نظام اسلامی تاکید کردند.

مردم مومن و انقلابی بوشهر با حضور گسترده خود نشان دادند به انقلاب و نظام اسلامی وفادار بوده و ترفندهای دشمنان نظام، خللی در عشق و علاقه‌شان به نظام اسلامی ایجاد نکرده است.

راهپیمایان بوشهری با شعارهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از سیاست‌های استکبار و استعماری آمریکا، اسرائیل و حامیانشان نشان دادند و به پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب تاکید کردند.

در راهپیمایی امروز مردم و زن، پیر و جوان، دختر و پسر آمده بودند تا بگویند به آرمان‌ها و ارزش‌های امام، انقلاب و نظام اسلامی پایبند و وفادار هستند، مردم بوشهر فریاد زدند درود بر خمینی، سلام بر شهیدان و در بهار آزادی جای شهدا خالی.

در ادامه مسیر راهپیمایی، یک فروند بالگرد بر فراز آسمان شهر بوشهر پرواز کرد و راهپیمایان بوشهری را گلباران کرد، مردم بوشهر نیز با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی، حضور معنی‌دار و پرشوری در راهپیمایی امروز داشتند.

راهپیمایان بوشهری در راهپیمایی امروز فریاد زدند ما امت محمدیم پیرو خط رهبریم، نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست، اطلاعت از رهبری ضامن عزت ماست.

مسیر راهپیمایی امروز شهر بوشهر از بسیج مرکزی آغاز شده بوده و تا میدان قدس و سپس به سمت چهار راه دادگستری و نهایتا ساحل بوشهر ادامه داشت.

در پایان راهپیمایی بیانیه پایانی راهپیمایان بوشهری قرائت شد و با تکبیر مردم این بیانیه مورد تایید قرار گرفت.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین