شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 21
کد خبر: DT-35139
تعداد بازدید: 103بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴
استاندار بوشهر گفت: تکمیل طرح مطالعاتی راه‌آهن و آزاده راه بوشهر منتظر اعتبارات وزارت راه و شهرسازی است.
خطوط ریلی

به گزارش دلیران تنگستان، مصطفی سالاری صبح امروز در نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۸ مسیر بزرگراهی در استان بوشهر در حال اجراء است اظهار داشت: با تکمیل این طرح‌ها استان بوشهر تا ۱۵ سال آینده نیاز به ساخت بزرگراه در محورهای اصلی ندارد.

وی با بیان اینکه طرح‌های بزرگراهی استان بوشهر تا ۱٫۵ سال آینده تکمیل می‌شود گفت: اجرای این طرح‌ها تسریع یافته است که بخشی از آنها دهه فجر امسال و بخشی هم تا ۱٫۵ سال آینده تکمیل می‌شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر اجرای طرح بزرگراهی اهرم به برازجان افزود: این طرح که بزودی عملیاتی اجرایی آن آغاز می‌شود در مرحله نخست ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

سالاری با تاکید بر تکمیل مسیر چهارخطه ساحلی بوشهر به دیر بیان کرد: این محور که با مشارکت وزارت نفت اجرایی شده بیش از ۵۰ درصد پیشرفت دارد که باید برای تسریع این محور اقدامات و اعتبارات لازم تخصیص یابد.

وی با تاکید بر چهار خطه شدن محور ساحلی بوشهر به گناوه گفت: این محور از پرترددترین محورهای استان بوشهر است که برای جلوگیری از تصادفات طرح چهارخطه شدن آن در برنامه‌های استان بوشهر قرار گرفته است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه اجرای طرح ریلی در استان بوشهر تحول مهمی در اقتصاد استانی و ملی ایجاد می‌کند تصریح کرد: این استان در زمانی پررونق‌ترین استان‌های بندری کشور بود که با مغفول ماندن طرح ریلی، این استان از قافله پیشرفت عقب می‌ماند که اکنون با اجرای طرح ریلی تحول مهمی در اقتصاد استانی و ملی ایجاد می‌کند.

سالاری با بیان اینکه اجرای طرح ریلی رونق گذشته بوشهر دوباره برمی‌گردد خاطرنشان کرد: اجرای طرح راه‌آهن بوشهر منتظر تکمیل طرح مطالعاتی آن است که در این حوزه نیاز است وزارت راه و شهرسازی توجه جدی به این طرح کند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۴ دی ۱۳۹۴ در ۲:۱۲ ق.ظ
چرا در راستای اجرای طرح بزرگراهی بوشهر دیر مسئولین شهرستانی و استانی مددی بویژه استاندار ، نماینده مجلس و فرماندار جهت اتصال این بزرگراه به بزرگراه سیراف (اتوبان اهرم دلوار) که حدود بیست کیلومتر است را نمی کنند .
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین