دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-30252
تعداد بازدید: 153بازدید
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۴
گرچه کفه این بازی حیثیتی برای استقلالی ها سنگین تر بوده، با این حال نتایج هفته های اخیر دو تیم این انتظار را به وجود آورده که اگر مربیان دو تیم گرفتار احتیاط نشوند، بازی پرگلی در روز جمعه رقم بخورد.

سوت هشتادویکمین شهرآورد پایتخت ساعت ۱۵ جمعه پیش رو به صدا در می آید.

اگرچه کفه این بازی حیثیتی برای استقلالی ها سنگین تر بوده، با این حال نتایج هفته های اخیر دو تیم این انتظار را به وجود آورده که اگر مربیان دو تیم گرفتار احتیاط نشوند، بازی پرگلی در روز جمعه رقم بخورد.

در همین خصوص، برنامه دیشب ۹۰ به آنالیز این دربی پرداخت و از مهدی طارمی به عنوان امید اول پرسپولیسی ها یاد کرد.

سرمربی پرسپولیس هم پس از برد دیروز مقابل ملوان انزلی در مورد عدم حضور مهدی طارمی در فهرست تیم گفت: در مورد این بازیکن یک مساله را روشن کنیم او از نظر انضباطی جریمه شد و دیر به تمرین رسید و طبیعی است از این مساله ناراحت و عصبانی بودم زیرا هر بازی اهمیت خاصی دارد و این بازی و سه امتیاز همانقدر ارزش دارد که بازی با استقلال،

برانکو افزود: طارمی در بازی با استقلال در جمع ۱۱ نفره خواهد بود. همیشه عرض کرده‌ام کادر بازیکنان مان بسیار خوب و یکسان است و همین مساله باعث شده نیمکت خوبی داشته باشیم. در آماده سازی تیم تصمیماتی را اتخاذ کرده بودیم که اگر بازی به شکل خاصی پیش رفت چه تغییراتی در تیم به وجود بیاوریم.

آنالیز جالب پیش از دربی

در اولین آنالیز برنامه ۹۰ امشب آنالیز دقیقی از پرسپولیس و استقلال بود. در این آنالیز این گونه آورده شد:

پاس های کلی استقلالی ها بیشتر بوده اما پاس های پرسپولیس در یک سوم هجومی بیشتر بوده و به این دلیل موقعیت های پرسپولیسی ها بیشتر بوده است. اما در عوض دقت شوت آبی ها بهتر بوده است.

قرمزها در نبرد هوایی و دریبل و قطع توپ بهتر عمل کرده اند و اما اشتباه دفاعی استقلالی ها بیش تر است.

طارمی و نورالهی، ستاره های اول سرخابی

طارمی و نور الهی به عنوان بهترین بازیکنان این فصل پرسپولیس و امیدابراهیمی و خسرو حیدری این عنوان را برای آبی ها دارند.

 

 

 

 

آمار طارمی 

طارمی تا کنون ۶ گل زده است، ۵ پنالتی را گرفته است و خطرناک ترین بازیکن لیگ است. طارمی در داربی هایی که بازی کرده است ۴ شوت به چارچوب زده ، ۲ پاس کلیدی داده، ۵ دریبل موفق داشته و ۶ خطا روی او انجام شده است.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01071789.jpg

آمار امید ابراهیمی

ابراهیمی تا کنون به طور متوسط ۶۳٫۵ پاس درست داده و در لیگ از این نظر رکورددار است. با توجه به آمدن روزبه چشمی به استقلال او توانسته آزادی عمل بیشتری داشته باشد و پاس کلیدی بیشتر و شوت بیش تری بزند.

او در ۱۸۰ دقیقه ای که در دربی بوده است ،۸۷ درصد دقت پاس داشته، ۱۳ توپ ربایی اما هیچ پاس کلیدی نداشته است. او یک گل به استقلالی ها بدهکار است.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01071790.jpg

سیستم قرمز و آبی ها در این لیگ

سیستم پرسپولیس و استقلال و نحوه بازی این دو تیم مورد آنالیز قرار گرفت. استقلال مظلومی با سیستم ۴-۲-۳-۱ به میدان می رود و پرسپولیس برانکو ۴-۴-۱-۱ بازی می کند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
استقلال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۷ آبان ۱۳۹۴ در ۴:۵۰ ب.ظ
استقلال 2-1میبره با گلهای شهباززاده و ابراهیمی
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین