کد خبر: DT-19373
تعداد بازدید: 51بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
<p class="nwstxtlead">جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امروز نباید از عربده‌کشی آمریکا ذره‌ای هراس به خود راه بدهیم چراکه قدرتمند بوده و باید پیرو فرامین رهبر عمل کنیم.</p>
&nbsp;

حمید خرمدل ظهر امروز در نشست خبری برنامه‌های سالگرد ارتحال امام در بوشهر اظهار داشت: تجدید میثاق با امام (ره) و امام خامنه‌ای یکی از اهداف ما برای حضور در مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب است.

به گفته وی،‌ حضور امام خامنه‌ای در مراسم سالگرد ارتحال امام  باعث برکت است چراکه ایشان منشور سالانه حرکت انقلاب را ترسیم می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: مردم به دلیل اینکه ارتباطی قلبی با رهبر خود دارند، با عدم حضور فیزیکی ایشان پیوند امام و ملت باهم قطع نشده است و این نشان از قدرشناسی مردم نجیب کشور دارد.

خرمدل افزود: پیروی از منویات امام و توجه به آرمان‌های ایشان مختص مراسمات سالگرد ارتحال نیست چراکه هر چه به جلو می‌رویم فرمایشات ایشان عمق بیشتری می‌یابد لذا همواره باید نگاهمان به وصایای امام باشد.

وی بیان کرد: با توجه به تحولات منطقه و جهان، امروز نگاه عالمانه و دوراندیش امام راحل مشخص می‌شود و راهی جز توجه به آرمان‌های امام نداریم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: ۳۶ سال از عمر انقلاب می‌گذرد و دستاوردهای عظیمی داشتیم ولی امام در بدو انقلاب فرمایشی مهم داشتند مبنی بر اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و اکنون این جمله باید مورد توجه ویژه مسئولان کشور باشد.

خرمدل با تأکید بر بازخوانی رهنمودهای امام راحل یادآور شد: امروز نباید از عربده‌کشی آمریکا ذره‌ای هراس به خود راه بدهیم چراکه قدرتمند بوده و باید پیرو فرامین رهبر عمل کنیم.

وی بابیان اینکه نمی‌توانیم دست در دستان زمخت آمریکا بگذاریم، تصریح کرد: در سال همدلی و هم‌زبانی باید این شعار را در عمل نشان هدیم و در سالی که دشمن سیاست انشقاق جمهوری اسلامی را در پیش‌گرفته ما باید همدل و هم‌زبان باشیم و نباید از صحبت‌های تفرقه‌انگیز استفاده شود.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین