کد خبر: DT-52142
تعداد بازدید: 115بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۵
معاون فرماندار تنگستان خواستار شد
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تنگستان گفت: باید دستگاه‌های حمایتی با حمایت، هدایت و مهارت‌آموزی زمینه اشتغال و ارتقاء سطح زندگی متکدیان را فراهم کنند.

احمد دشتی صبح امروز در نشست ساماندهی متکدیان شهرستان تنگستان اظهار داشت: تکدی‌گری ناشی از آسیب و ناهنجاری‌های اجتماعی است که باید ریشه آن را در مسائل فرهنگی و اقتصادی جامعه جستجو کرد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تنگستان با اشاره به اینکه تعداد افرادی که در سطح این شهرستان تکدی‌گری می‌کنند بسیار اندک است تصریح کرد: باید دستگاه‌های حمایتی با حمایت، هدایت و مهارت‌آموزی زمینه اشتغال و ارتقاء سطح زندگی آنان فراهم کنند.

وی ادامه داد: با توجه به تعداد دستگاه‌ها و نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد، بهزیستی و… که در این نظام اسلامی همواره به افراد نیازمند و اقشار آسیب‌پذیر جامعه خدمات می‌دهند زیبنده نیست که افرادی تحت عنوان متکدی که بعضا اتباع بیگانه هم هستند معابر و مکان‌های عمومی شهرها را نازیبا کرده و مسائل و معضلات اجتماعی به وجود آورده و موجب شیوع بیماری‌ها در سطح جامعه شوند.

دشتی افزود: برخی از این متکدیان نه از روی نیاز و ضرورت بلکه به تکدی‌گری به‌عنوان شغل نگاه می‌کنند و قطعا وظیفه اعضای این ستاد است که این نوع افراد را شناسایی و از ادامه کار آنان جلوگیری کنند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین