یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 22
کد خبر: DT-20501
تعداد بازدید: 41بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: زیان اقدام خصمانه آمریکا علیه انقلاب اسلامی برایشان بیش از منفعت آن است.

به نقل از روابط عمومی سپاه استان بوشهر، سردار علی فدوی در جمع پاسداران برازجان با اشاره به دشمنی آمریکا و کشورهای غربی با انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: طبیعی است که وقتی ندای حق‌طلبی از ملتی بزرگ در کشوری وسیع در نقطه بسیار خاصی از جهان و با منابع بسیار متنوع و زیادی که در دنیا نقش بازی می­‌کنند برخاسته شود حتما دشمنی با آن وجود دارد و این مسئله اجتناب­‌ناپذیر است.

وی اضافه کرد: دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی از روز اول پیروزی انقلاب و به محض این که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، اتفاق افتاد و آمریکایی‌­ها و کسانی که در پی آمریکا بودند دشمنی علنی خودشان را آن هم نه با حرف بلکه با شلیک تیر به انقلاب اسلامی شروع کردند که این روند تا به امروز به صورت دائم ادامه داشته و ابعاد وسیع‌تر، گسترده­‌تر و متنوع­‌تری را به خودش گرفته است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران ماهیت دشمنی مستکبران و دشمنان انقلاب اسلامی با انقلاب اسلامی را یک ماهیت حق و باطل عنوان و تصریح کرد: به خاطر ماهیت حق و باطلی انقلاب اسلامی است که هیچ وقت دشمنی­‌ها با آن تمام نمی­‌شود چرا که خدا در قرآن بارها تکرار کرده است که حق و باطل در کنار هم قرار نمی­‌گیرند.

سردار فدوی اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بر توسعه منافع خود اهتمام داشتند به همین سبب برای آن برنامه ­ریزی طولانی مدتی کرده بودند که با بروز انقلاب اسلامی همه آن برنامه ­ریزی دچار مشکل شد و این ماهیت حق و باطلی این دعوا و این دشمنی باعث شد این روند همچنان ادامه داشته باشد.

این فرمانده سپاه اضافه کرد: آمریکایی­‌ها به صورت ظاهری از قوت­‌هایی برخوردار هستند که بقیه کشورها از این قوت برخوردار نیستند و همین قدرت سبب شده است که هیچ کس و یا مجموعه‌های در دنیا مدعی مقابله با آمریکایی­‌ها نباشد اما انقلاب اسلامی نه تنها بر این روالی که همه دنیا هستند، نیست؛ بلکه هیچ­‌گاه حتی برای یک لحظه هم قدرت آمریکا و وجود توانمندی در آمریکا را به رسمیت نشناخت.

وی خاطرنشان کرد: امروز آمریکایی­‌ها بودن خودشان در خلیج فارس را که به عنوان مهم­ترین و تاثیرگذارترین نقطه در دنیا شناخته می­‌شود و به عنوان جایی که منافع حیاتی امنیت ملی آمریکا در آن قرار دارد، بسیار مهم می دانند.

فرمانده ندسا تاکید کرد: آمریکایی­‌ها خدا، شهادت و مفاهیم معنوی را نمی­فهمند اما توانمندی را می­‌فهمند به همین سبب مطمئن هستند اگر اقدام خصمانه‌­ای علیه انقلاب اسلامی انجام دهند ضرر و زیانی که از این اقدام می­‌برند از نفعی که می­‌برند بیش­تر است.

وی بیان داشت: همه ما باید قدرت انقلاب اسلامی و تحقق وعده خداوند را باور داشته باشیم و در تمامی عرصه­‌ها با قدرت، توانمندی و اتکا به خداوند متعال به پیش برویم.

این مراسم از طرف سپاه حضرت جوادالائمه(ع) دشتستان و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج انصارالحسین(ع)در مسجد فاطمه الزهرا(س) برازجان با حضور خانوادگی پاسداران برگزار شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین