یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-22045
تعداد بازدید: 144بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴
امام جمعه اهرم:
<p class="nwstxtlead">امام جمعه اهرم گفت: صنعت هسته‌ای ایران هیچ گاه متوقف نخواهد شد.</p>
&nbsp;

حجت‌الاسلام در خطبه‌های نمازجمعه شهر اهرم با اشاره  به جنایت آمریکا در حمله به هواپیمای مسافربری ایران، اظهارداشت: فرمانده جنایتکار ناووینسن که دستور شلیک دو موشک به طرف هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران صادر کرده بود از دست رئیس جمهوری وقت آمریکا مدال افتخار و شجاعت گرفت نشان داد که دولت آمریکا با این جنایت هم‌دست است.

وی با طرح این سئوال که جرم ملت ایران و مسافران این هواپیما مسافری چه بود، ادامه داد: اینکه مقابل کشور زورگویی چون امریکا ایستاده  و مقاومت می‌کند جرم ماست.

راستگو عنوان داشت: جرم ملت استقلال‌طلبی و زیر بار زورگویانی چون آمریکا نرفتن است و اگر ما در مقابل آنها ایستاده‌ایم امام به ما آموخته و مصمم به ادامه این راه بوده و این راه را ادامه خواهیم داد.

راستگو افزود: مذاکرات سرنوشت‌سازم است و به تعییر مقام معظم رهبری اگر آمریکایی‌ها در این مذاکرات به اهداف خود برسند به یک پیروزی بزرگ رسیده‌اند و آن تسلیم کردن ملت مقاوم ایران اسلامی است. ملتی که امروز الگوی ملت کشورهای ستمدیده و مظلوم جهان از حرکت خود برنمی‌تابد.

امام جمعه اهرم ادامه داد: به برکت خون شهداء و دعای ملت ایران و حمایت‌های مقام معظم رهبری به تولید چرخه سوخت ۲۰ درصد رسیده‌ایم که این کارکوچکی نیست. تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای جمهوری اسلامی با دست پر پای میز مذاکره حاضر می‌شوند این امتیاز بسیار بزرگی است.

راستگو ادامه داد: امروز ما مقصر طولانی شدن مذاکرات نیستیم این زیاده‌خواهی‌های آمریکاست که مذاکرات را طولانی کرده و رسیدن به توافق را سخت کرده است.

 امام جمعه اهرم با بیان اینکه هدف ما برداشته شدن تحریم‌های ظالمانه است، افزود: قطعا هیچ کشور مستقل و مقاومی این را برنمی‌تابد که اجازه ورود شما به خاکش به بهانه بازرسی از مراکز نظامی و دفاعی دهد.

راسگو گفت: از دو جهت جای نگرانی نیست یکی اینکه صنعت هسته‌ای ما هیچ گاه متوقف نخواهد شد.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین