کد خبر: DT-20271
تعداد بازدید: 31بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: صنایع استان بوشهر به سمت تولید ارزش افزوده حرکت کنند.</span>

سعید زرین‌فر یکشنبه‌شب در آئین افتتاح چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور صنایع مختلف استان برگزار شده است و می‌تواند محلی برای تبادل تجربیات و افزایش نعاملات صنایع استان باشد.

وی برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را در استان بوشهر ضروری دانست و خاطرنشان کرد: باید این نمایشگاه‌ها هر ساله چندین دوره و در حوزه‌های مختلف برگزار شود تا ظرفیت‌های صنایع و معادن استان بیش از پیش معرفی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر تصریح کرد: صنایع و معادن استان بوشهر باید به سمت تولید ارزش افزوده حرکت کنند تا درآمدهای آنها پایداری بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه درآمدهای نفتی پایداری لازم را ندارد، اضافه کرد: باید به سمت توسعه صنایع در استان حرکت کنیم تا به پیشرفت و توسعه استان دست یابیم که در کنار آن شاهد بهبود وضعیت تولید و صادرات و اشتغال خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر گفت: چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در قالب ۳۵ غرفه تخصصی از ۱۷ تا ۲۰ خردادماه برگزار می‌شود.

مهرداد ابراهیمی اضافه کرد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان استان بوشهر شامل تجار و بازرگانان، صنعت‌کاران، معدن‌کاران، مراکز علمی و پژوهشی و صاحبان صنایع و معادن استان بوشهر حضور دارند.

وی بیان داشت: افزایش تعامل و ارتباط بین صنعت و دانشگاه، بهبود شاخص‌های رشد و توسعه یافتگی صنعتی و معدنی استان و ارائه تولیدات صنعتگران بومی استان بوشهر از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

لازم به ذکر است که چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از ۱۷ تا ۲۰ خردادماه هر روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ میزبان علاقمندان است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین