کد خبر: DT-55148
تعداد بازدید: 744بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
دلیران تنگستان: تنگستان کدخدا، رئیس، آقا بالا سر نمیخواهد . تنگستان امروز دنبال مردانی میگیرد که شغل تولید کنند، جوان بیکار اعم از دختر و پسر را مشغول بکار کند. چند خانواده که متاسفانه تنها درامدش یارانه است در تنگستان وجود دارد؟ چقدر به فکر آنها هستیم؟ چقدر در جامعه تشویشقان میکنیم؟ چقدر سعی میکنیم اینچنین خانواده های را وارد جامعه کنیم؟

دلیران تنگستان: تنگستان کدخدا، رئیس، آقا بالا سر نمیخواهد . تنگستان امروز دنبال مردانی میگیرد که شغل تولید کنند،  جوان بیکار اعم از دختر و پسر را مشغول بکار کند. چند خانواده که متاسفانه تنها درامدش یارانه است در تنگستان وجود دارد؟ چقدر به فکر آنها هستیم؟ چقدر در جامعه تشویشقان میکنیم؟ چقدر سعی میکنیم اینچنین خانواده های را وارد جامعه کنیم؟

ما میتوانیم. خوب هم میتوانیم تک تک آنها را به جامعه خود معرفی ویاریگر انها باشیم‌. اگر کمکی به انها نمی کنیم حداقل سنگ‌ لای چرخ کار کسانی که یاریگرشان هستند، نکنیم. بدانیم اگر ده ها تن مثل این ها را به جامعه داخل کنیم صدها خانواده ارتزاق میکنند، روزی هلال کسب میکنند.

ده ها دزد و مصرف کننده مواد مخدر از جامعه حذف میگردد. دهها ازدواج شکل میگیرد.

اینکار مستلزم سرمایه گذاری است. لازمه اش این است داشته هایمان را تشویق کنیم تا تشویق دیگر سرمایه گذاران را جلب کنیم.

سایت خبری دلیران تنگستان، هفته ای یک نفر از کارآفرین ها  را معرفی میکند به انها میبالد. ما دست آنها برای اشتغال زایی در تنگستان رامیبوسیم.

یکی از کارآفرینان جوان بی حرف و حدیث، ساده، پرکار، دلسوز و پرتلاش صمد شفیعی است. سرمایه گذاری  این فرد در تنگستان بینظیر است. ده ها زن ومرد در کارخانه بسته بندی خرمای ایشان مشغول به کار هستند.

صمد شفیعی معامله ای باخرمای اهرم کرد که در خارج وکشورهای بلوک شرق خرمای او را مثل اجناس ژاپنی تحویل میگیرند. شفیعی اسم تنگستان را از مرزها خارج کرد. او ماهیانه با پرداخت حقوق خانواده هایی را خوشحال میکند و آنها دستشان را برای سلامتی او وخانواده اش به سوی آسمان بلند میکند. صمد دوست  داشتنی در روز سه شنبه در سالن فرمانداری تنگستان در حضور دکتر سالاری به عنوان یکی از کار آفرینان معرفی شد. وی  درسخنان‌کوتاهی تحسین همگان را بر انگیخت. صمد سلولهای خاکستری مغزش را برای توسعه صنعت بسته بندی خرمای تنگستان به کار بسته است. و او میتواند باز کارآفرین باشد. تابلوی برجسته صمد جان متشکریم را به نامش بلند میکنیم‌ ولوح تقدیر ناقابلی را  از طرف کاربران سایت خبری دلیران تنگستان وکانال خبری به او اهدا میکنیم. دراینده از محمود رضایی، جواد بحرانی گلفروش برجسته استان از بنه گز، فرزادنیا که از دل دره و کوه های تنگستان ماسه شسته و دیگر محصولات ساختمانی را مثل طلا بیرون اورده وکولاک‌ در این عرصه به پا کرده، از اقای مهندس صفری که در تولیدات محصولات گلخانه ای رکورد دار دراستان است وده ها نفر دیگر خواهیم نوشت.

درود بر پشتکارشان .به انها افتخار کنیم که در صحنه استان ما افتخار آفرینند.

عباس صبوری

سایت خبری دلیران تنگستان

 

photo_2017-02-09_09-11-54 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 7 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۲ ب.ظ
درود بر مهندس شفیعی.درود برشما.
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۲:۴۲ ب.ظ
با آرزوی موفقیت وسرافرازی هرچه بیشتر صمد خان شفیعی،پیروز باشید
سیدهادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۸:۲۰ ق.ظ
زنده باد آقا صمد گل.. مردی از دیار خاییز زیبا..منطقه خاییز به وجود جوانانی همچون شما افتخار میکند
عبد لکریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۲:۲۵ ب.ظ
خداو ند یار ویاورت باشد اقای شفیعی
عبد لکریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۲:۲۶ ب.ظ
درود بر شما
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۲:۱۱ ب.ظ
درود بر اقای شفیعی عزیز افتخار منطقه خاییز
حسین بلوکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۰ ق.ظ
درود و خدا قوت بر برادر عزیز جناب آقای شفیعی دوست داشتنی. منطقه خاییز و شهرستان تنگستان به وجود شما افتخار میکند. تبریک به اهالی خاییز تنگستان
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین