کد خبر: DT-21829
تعداد بازدید: 53بازدید
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴
<h3 id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در سه ماهه نخست امسال به ارزش سه میلیارد و ٢٩٤ میلیون و ٢٦١ هزار و ٥٦٧ دلار کالا از گمرک منطقه ویژه پارس به خارج از کشور صادر شد.</h3>

مهدی یوسفی روز دوشنبه با بیان این مطلب اعلام کرد:ارزش کالاهای صادراتی نسبت به مدت مشابه سال قبل ٣١ درصد رشد نشان می دهد.
وی یادآورشد:درمدت یادشده پنج میلیون و ٦٦٥ هزار و ٤٦٠ تن کالا شامل کالای غیر نفتی با احتساب میعانات گازی به خارج از کشور صادرشده است.
یوسفی ادامه داد: از این میزان سه میلیون و ٦٥٠ هزار و ٧٨٧ تن کالای غیر نفتی بدون احتساب میعانات گازی به ارزش دو میلیارد و ٢١٩ میلیون و ٥٨٨ هزار و ٥١٦ دلار از گمرک منطقه ویژه پارس به خارج از کشور صادر شده است.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اضافه کرد: در مدت یاد شده صادرات کالاهای غیر نفتی از گمرک منطقه ویژه پارس نسبت به مدت مشابه سال قبل از حیث وزن ٦٨ درصد و از لحاط ارزش ٢٤ درصد رشد را نشان می دهد.
یوسفی گفت:کالاهای صادراتی منطقه ویژه پارس شامل هوی اند، پلی اتیلن سبک و سنگین، دی اتیلن گلایکول، مونو و تری اتیلن گلایکول، کود اوره، بوتان، پروپان، میعانات گازی، پارازایلین، سیمان و متانول است که عمدتا به ٢٩ کشور مختلف صادر می شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین