کد خبر: DT-29181
تعداد بازدید: 146بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: صادرات محصولات از منطقه ویژه پارس ۳۰ درصد افزایش یافت.</span>

مهدی یوسفی در ششمین نشست هم‌اندیشی مشاوران امور بانوان شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور افزایش تولید گاز و دیگر محصولات در منطقه ویژه پارس صورت گرفته است و شاهد دستاوردهای خوبی هستیم.

وی با اشاره به افزایش میزان تولید گاز از فازهای مختلف پارس جنوبی در سال گذشته، اضافه کرد: امسال نیز با برنامه‌ریزی وزارت نفت و تلاش جهادگران اقتصادی در این منطقه شاهد افزایش میزان تولید گاز هستیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به هفدهمین سالروز تاسیس سازمان منطقه ویژه پارس، ادامه داد: در این سال‌ها شاهد اقدامات خوبی هستیم که میزان تولید گاز به بیش از ۴۰۰ میلیون مترمکعب در روز رسیده است.

وی توسعه زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را از مهمترین برنامه‌های این سازمان دانست و افزود: اجرای برنامه‌های حقوقی و گمرکی و تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری و ایجاد زیرساخت‌هایی همچون فرودگاه، راه، بنادر از جمله اقدامات صورت گرفته است.

یوسفی با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی تولید گاز در سال گذشته، ادامه داد: سال گذشته ۲۰ میلیارد دلار محصولات از بندر پارس صادر شد و گمرک منطقه ویژه پارس در زمینه صادرات محصولات غیرنفتی رتبه نخست کشور را کسب کرد.

وی با اشاره به برنامه‌های ویژه دولت و وزارت نفت برای حمایت از بانوان، افزود: شرایط لازم برای حمایت از بانوان و استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های آنها در منطقه ویژه پارس فراهم است.

شناسایی بانوان توانمند صنعت نفت

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور بانوان نیز در این نشست با اشاره به نگاه ویژه به امور بانوان در سطح منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، گفت: ارتقای جایگاه بانوان را در سطح این منطقه شاهد هستیم.

نوشین نجار با تاکید بر رفع موانع پیش روی دوره‌های آموزشی، اضافه کرد: باید تلاش شود که برنامه‌ریزی مناسبی برای دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی انجام شود.

وی از برگزاری دوره‌های اموزشی برای ارتقای توان بانوان خبر داد و افزود: کارگروه استفاده از بانوان توانمند در شرکت ملی نفت ایران تشکیل شده است.

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور بانوان تصریح کرد: باید بانوانی که توانمندی مناسبی دارند معرفی و ارزیابی شوند تا بتوان از توان آنها بهتر و بیشتر استفاده کرد.

استفاده از توان بانوان در منطقه ویژه پارس

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در این نشست اظهار داشت: دولت یازدهم تلاش‌های بسیار خوبی را به منظور استفاده از توانمندی‌های داشته است و در این راستا شاهد استفاده از بانوان در مسئولیت‌های مختلف هستیم.

سید محمد تقی علوی اضافه کرد: شرایطی برای تبیین توانمندی‌های زنان ایجاد شده است و این برنامه‌ها را باید عملیاتی و کاربردی کنیم که بر اساس برنامه‌های مناسب از توانمندی زنان بهره ببریم.

وی با بیان اینکه در منطقه ویژه پارس نیز توجه بسیار خوبی به بانوان صورت گرفته است، ادامه داد: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همواره تاکید دارند که استعدادها و توانمندی‌های بانوان در سازمان شناسایی و مورد استفاده قرار بگیرد.

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، حمایت از بانوان را به عنوان یکی از اولویت‌های منابع انسانی دانست و افزود: تلاش داریم هر یک از بانوان که دارای توانمندی و هنر خاصی است شناسایی و استفاده شود.

توجه به بانوان در صنعت نفت

لیدا جهاندیده مشاور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس در امور بانوان نیز در این نشست با تقدیر از حضور مشاوران امور زنان شرکت ملی نفت در این منطقه، اظهار داشت: در سال‌های اخیر شاهد توجه ویژه‌ای به امور بانوان در سطح صنعت نفت و منطقه ویژه پارس هستیم.

ششمین نشست هم‌اندیشی مشاوران امور زنان شرکت ملی نفت ایران به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین