کد خبر: DT-26120
تعداد بازدید: 75بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴
بخشدار مرکزی دشتستان گفت: با توجه به نزدیکی مهر و زمان بازگشایی مدارس شوراها و دهیاران در رفع مشکلات مردم روستا و نیازمندی منطقه خود همکاری ومشارکت داشته باشند تا خانواده ها دغدغه ای در خصوص حضور فرزندانشان در مدرسه نداشته باشند.

جواد لقمان زاده شنبه در نشست شورای اداری بخش مرکزی دشتستان افزود: دولت تدبیر و امید با نگاه اعتدال و پرهیز از جدایی دولت و ملت فعالیت خود را آغاز کرده و با عملیاتی کردن فرامین و دستورات مقام معظم رهبری و برنامه ریزی برای خدمت به مردم در بخشهای مختلف و بویژه روستاها گام های موفقی را برداشته است.
لقمان زاده ضمن تقدیر از فعالیت های شوراهای اسلامی و دهیاران در خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: حمایت های خوب اعضای شوراهای اسلامی و دهیاری ها و مشارکت خوب مردم در کنار مسئولین موجب توسعه عمران و آبادی در روستاها شده است.
وی گفت: تشکیل شورای شهر و روستا گام بلندی در جهت گسترش مشارکت مردم در اداره امور شهری و روستایی می باشد.
بخشدار مرکزی دشتستان تصریح کرد: اعضای شورای ها و دهیاری ها در جهت تسهیل امور جاری و رفع نیازهای اولیه مردم در شهر و روستای خود تلاش وافر داشته باشند.
رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی دشتستان نیز بر تعامل شوارها با دهیاری ها ومردم ومسئولین در عمران و آبادی روستاها تاکید کرد.
کیخسرو گزبلندی افزود: بخش مرکزی دشتستان با جمعیتی بالغ بر ۳۵ هزار نفر با یک شهر و ۲۴شورای روستایی و ۲۱ دهیاری یکی از بخش های مهم شهرستان دشتستان است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین