کد خبر: DT-23743
تعداد بازدید: 86بازدید
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">رییس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: اعضای این شورا لایحه احداث چرخ و فلک به ارتفاع 72 متر را دراین بندر تصویب کردند.</p>

عبدالخالق برزگرزاده روز چهارشنبه درجمع خبرنگاران افزود: براساس لایحه یاد شده این چرخ و فلک ۷۲ متری متشکل از ۴۲ کابین هشت نفره است که با مشارکت و سرمایه گذاری ۸۰ درصدی شهرداری و ۲۰ درصدی بخش خصوصی احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: هزینه احداث این پروژه ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده که ۴۰ میلیارد ریال و زمین این طرح از سوی شهرداری و سهم سرمایه گذار بخش خصوصی نیز ۱۰ میلیارد ریال تعیین شده است.

برزگرزاده بیان کرد: مدت زمان اجرا و تحویل این پروژه هشت ماه و مدت زمان قرارداد شهرداری با سرمایه گذار نیز ۱۵ ساله است.

رییس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: از دلایل اصلی توجیه شهرداری برای مشارکت ۲۰ درصدی سرمایه گذار بخش خصوصی نگهداری تجهیزات مرتبط با چرخ و فلک توسط سرمایه گذار خصوصی است.

وی افزود: پارک شغاب، حاشیه گذر امام علی (ع) و ساحل محله جلالی بوشهر ازنقاطی هستند که به منظور بررسی برای احداث این چرخ و فلک پیش بینی شده است.

برزگرزاده ادامه داد: در این نشست همچنین با لایحه شهرداری بوشهر برای افزایش اعتبار مصوب ساخت دو روگذر بوشهر از ۲۰ میلیارد ریال به ۵۰ میلیارد ریال موافقت شد.

وی اظهار کرد: این افزایش اعتبار از محل متمم بودجه و یا بودجه سال آینده تامین می شود.

هم اکنون شهر ساحلی بوشهر به عنوان مرکز این استان فاقد حتی یک شهربازی است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین