کد خبر: DT-23615
تعداد بازدید: 55بازدید
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">شهردار بوشهر گفت: امیدواریم با اجرایی شدن وعده معاون عمرانی وزیر کشور درمورد تامین اعتبار آسفالت کوچه های خاکی محلات تنگک پرونده کوچه های خاکی این بندر امسال بسته شود.</p>

غلامعلی میگلی نژاد روزدوشنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: معاون عمرانی وزیر کشور در سفر اخیر خود به شهر بوشهر قول مساعد داد اعتبار مورد نیاز آسفالت کوچه های محلات تنگک این بندر از سوی این وزارتخانه تامین می شود.

وی اضافه کرد: با ارزیابی های صورت گرفته میزان اعتبار مورد نیاز برای آسفالت کوچه های محلات تنگک ۶۵ میلیارد ریال است که امیدواریم با پیگیری های استاندار بوشهر قول معاون وزیر در این زمینه محقق شود.

شهردار بوشهر ادامه داد: برای آسفالت کوچه های خاکی سایر محلات جنوبی این شهر نیز بر اعتبارات شهرداری تمرکز کرده ایم.

وی ادامه داد: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز بسیار امیدواریم همه کوچه های خاکی شهر بوشهر تا پایان سال جاری آسفالت شود.

میگلی نژاد در ارتباط با زمین های چمن مصنوعی فوتبال نیز یادآور شد: برای سال جاری احداث ۱۰ زمین چمن مصنوعی فوتبال پیش بینی شده و زمین مورد نیاز آنها نیز تامین شده است.

شهردار بوشهر بیان کرد: برای مشخص شدن متولی زمین های چمن مصنوعی فوتبال در محلات این شهر نیز برنامه ریزی هایی صورت گرفته و برای تایید آن به شورای شهر ارسال شده است.

وی درارتباط با دیگر پروژه های شهرداری بوشهر گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی میدان غدیر در ورودی شهر بوشهر پیش بینی شده پیش از این میدان یک گذر برای اتصال به گذر امام علی (ع) ایجاد شود.

میگلی نژاد افزود: اجرای المان میدان غدیر نیز توسط تیم کارشناسی شهرداری آغاز شده و پیش بینی می شود با تحقق یافتن این مهم شاهد ساماندهی مطلوب ورودی شهر بوشهر باشیم.

وی در ارتباط با جمع آوری متکدیان شهر بوشهر اظهار کرد: بزودی برای ساماندهی وضعیت متکدیان نشستی به میزبانی شهرداری و با حضور دستگاه های مربوط برگزار می شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین