جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 24
کد خبر: DT-27751
تعداد بازدید: 228بازدید
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۴
در دویست و چهاردهمین نشست علنی شورای شهر بوشهر که در بعدظهر روز سه شنبه ( دیروز ) انجام شد اعضاء این شورا موافقت کردند که به دلیل نیازهای شهرداری بوشهر مجوز استخدام برای بکارگیری 38 نفر در سمت های تخصصی صادر کنند .

شورای شهر بوشهر طی یک مصوبه به شهرداری این شهر اجازه داد که تعداد ۳۸ نفر را استخدام کند.

بر اساس این گزارش ؛ در دویست و چهاردهمین نشست علنی شورای شهر بوشهر که در بعدظهر روز سه شنبه ( دیروز ) انجام شد اعضاء این شورا موافقت کردند که به دلیل نیازهای شهرداری بوشهر مجوز استخدام برای بکارگیری ۳۸ نفر در سمت های تخصصی صادر کنند .

هر چند رشته های تخصصی مورد نیاز شهرداری رسانه ای نشده است اما انتظار می رود که فضایی ایجاد شود که با انجام یک آزمون زمینه بکارگیری این نیروها فراهم شود .

شنیده های حاکی از آن است که از ۳۸ ردیف استخدامی جدید به احتمال فراوان ۲۴ ردیف آن به افرادی تعلق می گیرد که هم اکنون در بخش های مختلف شهرداری بوشهر به شکل قراردادی مشغول بکار هستند .

پیش از این شایعه هایی به گوش می رسد که اعضاء شورا و شهردار در استخدام های جدید شهرداری می توانند از افراد مورد نظر خود استفاده کنند که رئیس شورا و شهردار بوشهر در گفتگوهای جداگانه با این پایگاه خبری آن را رد کردند و از ساز و کارهای جدید برای بکارگیری نیروهای استخدامی در شهرداری بندر بوشهر خبر دادند .

انتظار می رود نوع بکارگیری نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری بوشهر در استخدام های جدید به شکل شفاف و با اطلاع رسانی وسیع با انجام آزمون های مرتبط انجام شود تا شائبه ای در ذهن مردم در این زمینه ایجاد نشود .

پیش از این و در بیست سال گذشته نوع استخدام های شهرداری بندر بوشهر معمولا با حرف و حدیث های فراوانی همراه شده که به دلیل انجام نشدن آزمون و شیوه بکارگیری نیروها به شکل سنتی با چالش هایی نیز روبرو بوده است .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین