کد خبر: DT-37116
تعداد بازدید: 88بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
موشک کروز نصر و اژدرهای پیشرفته در رزمایش ولایت 94 انجام شد.

در ادامه رزمایش نیروی دریایی ارتش با نام ولایت ۹۴، ناوشکن‌های جماران و الوند اقدام به پرتاب اژدر به سوی دشمن فرضی کردند.

این اژدرها با دقت بالا به هدف اصابت کرده و هدف را منهدم کردند. در چهارمین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴، زیردریایی‌ها و ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش با پرتاب انواع اژدر و موشک اقتدار این نیرو را به نمایش گذاشتند.

شلیک موشک کروز نصر و اژدرهای پیشرفته از شناورهای رزمی نداجا+ تصاویر

شلیک موشک کروز نصر و اژدرهای پیشرفته از شناورهای رزمی نداجا+ تصاویر

امیر سیدمحمود موسوی سخنگوی رزمایش در خصوص برنامه‌های چهارمین روز رزمایش دریایی ولایت ۹۴ گفت: انواع زیردریایی‌های کلاس غدیر و کلاس طارق در مرحله پایانی این رزمایش پس از شناسایی و رهگیری اهداف متحرک دشمن با پرتاب اژدرهای پیشرفته و بهینه‌سازی شده نسبت به انحدام آنها اقدام کردند.

وی همچنین از پرتاب انواع اژدرها از ناوشکن جماران و سایر یگان‌های شناور سطحی حاضر در منطقه رزمایش خبر داد، افزود: در این مرحله از رزمایش تعدادی از یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش با پرتاب موشک‌های سطح به سطح نصر اهداف از پیش تعیین شده را با موفقیت منهدم کردند.

سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ خاطرنشان کرد: بالگرد AB212 که پیش از به سامانه راکت‌انداز و مسلسل تجهیز شده بود در این مرحله رزمایش با تیراندازی و آتش دقیق اهداف از پیش تعیین شده را منهدم ساخت.

بالگرد AB212 نیز که پیش از این به سامانه راکت‌انداز و مسلسل مجهز شده بود، با اجرای آتش دقیق، نسبت به انهدام اهداف از پیش تعیین‌شده اقدام کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین