کد خبر: DT-40658
تعداد بازدید: 58بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
در حالی که جنگنده‌های سعودی، شهرهای مختلف یمن را همچنان زیر آتش‌ می‌گیرند، ارتش این کشور، طی 24 ساعت گذشته، دومین موشک قاهر1 را به سوی مقر تجمع نیروهای متجاوز شلیک کرد.

در سایه تداوم حملات هوایی جنگنده‌های سعودی – آمریکایی به یمن، کمیته‌های مردمی و ارتش این کشور، یک فروند موشک «قاهر۱» را به سوی محل تجمع نیروهای متجاوز این بار در «مأرب» شلیک کردند.

* مأرب: ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک فروند موشک قاهر۱ به سوی مقر تجمع نیروهای ائتلاف و مزدوران آنها در یمن شلیک کردند. این موشک پایگاه نظامی «تداوین» در مأرب را هدف قرار داد.

شبکه المسیرة با انتشار این خبر نوشت که روز گذشته نیز یک موشک قاهر۱ به سوی این پایگاه شلیک شده بود. روزهای یکشنبه و سه‌شنبه گذشته نیز موشک‌های قاهر۱ به سوی محل تجمع نیروهای ائتلاف در استان «الجوف» شلیک شد.

* تعز: جنگنده‌های متجاوز عربستان سعودی، با بمباران شهر «تعز»، ورودی فرودگاه این شهر و منطقه «الشریجة» را هدف قرار دادند.

این جنگنده‌ها همچنین مسجد «الوراق» در منطقه «المسراخ» را بمباران کردند.

این جنگنده‌ها همچنین یک منزل در منطقه «عصیفرة» و مناطق مختلف در کوه «حبشی» و «الضباب»و دانشگاه تعز را هدف قرار دادند.

* لحج: جنگنده‌های متجاوز سعودی همچنین منطقه «ضمران» در «القبیطة» واقع در استان «لحج» را بمباران کردند.

* ذمار: جنگنده‌های متجاوز، منطقه «ضوران آنس» را هدف قرار دادند.

* صنعاء: جنگنده‌های سعودی امروز نیز همچنان در حال پرواز بر فراز آسمان پایتخت یمن هستند و در ۴ نوبت بمباران، دو منطقه «المدرج» و «المدفون» در منطقه «نهم»، منطقه «الحفاء» در شرق پایتخت و منطقه «نقم» در بخش «الصافیه» را هدف قرار دادند  اما هنوز خبری درباره شمار قربانیان حملات امروز جنگنده‌های سعودی به مناطق مختلف یمن در دست نیست.

*عمران: جنگنده‌های متجاوز سعودی، منطقه «ذیفان» در ناحیه «ریدة» در این استان را هدف قرار دادند.

منبع: فارس
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین